Wpis z mikrobloga

Nie, ja to jestem w szoku jak ten nasz czas leci. Do 18 roku życia to tak sobie wolno leciał. To co się odjaniepawla teraz to jest masakra. Były święta, już kwiecień. Był 2012 i koniec świata. I go przeżyłem! :D
Zaginięcie Maddie McCann było 12 lat temu!
Tsunami, które zabiło ponad 200 tysięcy ludzi było 15 lat temu.
Atak na WTC był 18 lat temu.
Polska jest w UE od 15 lat.
Michael Jackson umarł w 2009 roku, czyli to już 10 lat!
A ja swoje konto założyłem niemal 9 lat temu.
Zobaczcie jak ten czas leci...
  • 27
  • Odpowiedz
@medykydem: Natomiast rzeczy, o których wielu ludzi myśli, że były "od zawsze" istnieją od relatywnie niedawna jak YT powstał w 2005 r., pamiętam, że na zachodzie w 2006 jeszcze nie był tak popularny, a w Polsce pewnie ok 2008-2009 r.
  • Odpowiedz
@medykydem Pamiętam jak w sylwestra 1999/2000 czekaliśmy całą paczką czy o północy komputery się popsują :P Strasznie o tym trąbili w TV, więc obserwowaliśmy bacznie maszynę. Nic się nie stało ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Atak na WTC był 18 lat temu.


@medykydem: Ja #!$%@?, to już 18 lat. Pamiętam jak oglądałem to w TV. To było 18 lat temu, o #!$%@?...
Jeszcze nidawno miałem 18 lat, spotykałem się z pierwszą dziewczyną, żyłem beztrosko. Teraz pamiętam coś co było 18 lat temu.
feelsoldman
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@medykydem: a daj spokój, u mnie codziennie jest piątek. Przedwczoraj był nowy rok, jutro kolejne święta, i tylko praca dom, praca dom, po pracy chwilę się człowiek zakręci, kino, zakupy i spać. To jest niepojęte.
  • Odpowiedz