Wpis z mikrobloga

@name_is_shairf_411:

To były czasy, choć to był najgorszy NFS w tamtej chwili, dla mnie samochody wyglądały jakby latały nad drogą.

Do tego ta policja, z kosmicznym przyspieszeniem, jak wystartowali to umieli dogonić w parę sekund samochód jadący 200 km/h.
@krykoz według mnie jest to najlepszy nfs zaraz po pierwszym most wanted. Swoją drogą parametry gry były edytowalne w notatniku (np. waga każdego pojazdu wyrażona była w kilogramach albo koszt odblokowania danej trasy) Pamietam jak zmieniłem wagę mclarena f1 na 50 kilo i lekko wygrywalem każdy wyścig xD
@name_is_shairf_411:

Ja też tak robiłem xD

A w NFS4 za to podmieniałem pliki samochodów i tras, by np. zamiast jechać trudną trasę, której nie lubię, jechałem jakąś prostą :P Co wyścig kopiowałem save, by w razie przegrania następnego wyścigu sobie przywrócić i spróbować jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie najlepszy jest NFS Porsche 2000, po prostu jedziesz jak jedziesz, w każdym kolejnym już było tak,
@name_is_shairf_411:

Tam też grzebałem w plikach gry, garażu jakoś nie mogłem ogarnąć mając 9-10 lat, usuwało się linijkę tekstu i gotowe, ale jak ostatnio grałem, to bez problemu dałem radę, Drivera mam też na PSP, wersję z neta (bo to było w postaci pliku, nie było fizycznie wydane przez Sony).