Wpis z mikrobloga

Niskie Mirabelki, różowa prosiła żebym zapytał gdzie kupujecie ubrania? Ma całe 1,60, a większość ciuchów musi oddawać do krawca, bo są robione na wysokie dziewczyny, 170-180. Szuka teraz trencza no i praktycznie wszystko by miała po kostki...
#modadamska #rozowepaski
  • 10
@MrMate: Wiadomo że spodnie czy swetry będą okej ale jeśli chodzi o sukienki czy płaszcze to już jest problem. Jeśli twojej różowej nie przeszkadza, że ma sukienki do kolana, a projektowane były do połowy uda, no to spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZbrodniarzWojenny: spodni to ma może garstkę - więc tu bym może uwierzył, za to pełno sukienek(dwie szafy przesuwne o.0) i każda jest na długość na jaką miała być. Nawet nie które są ciut za krótkie, porównując np. do dziewczyn ubranych w te same ciuchy a mające 1,7m. Więc ja naprawdę nie wiem, jakim cudem Twoja ma problem. Chyba, ze parametry długości nóg do długości całego ciała są zachwiane.

Do tego mam
@ZbrodniarzWojenny: no wierzę, po prostu nie możemy się z żoną nadziwić jak.

Żona mówi, ze w sinsay i forever18, a jak dalej ma problemy to niech kupi na dziale dziecięcym. Sama ma 3 sukienki z H&M z tego działu.