Wpis z mikrobloga

Chcialem pogratulowac osobom inteligentnym ktorzy jeszcze dzien/2 przed gala cisneli ze kupili PPV a biedaki beda plakac I czekam na jakiegos streama. Chyba ludzie nie spodziewaliscie sie ze Fame mma 3 wjedzie wszedzie I bedzie wg. mnie najlatwiejsza edycja jak I najlatwiejszy streamem gali fighterskiej dostepnym w necie. Sam content twitcha polskiego mial w 90% same resteamy. Wchodzac zobaczyc topke ktora nacodzien streamuje byli na samym dole wygryzieni przez kilkadziesiat strimow, typ ktory machnal prawie 30k byl w top 10 streamerow na twitchu w danym momencie. A jakis dzieciak 12 letni strzelil 108k na zywo na yt. Rzeczywiscie ciezko bylo ,,nie obejrzec" tego jak ci po mordzie na kazdym serwisie wciskali restreama. Nie ma to jak wydawac 20zl na gale z czarnym ekranem, z werdyktem typa ktory nawet sie nie bil a wygral, plakac bo sie wyslalo przed gala smsa a dostalo sie kod rano I event ktory twk naprawde oficjalnie byl darmowy I dostepny w sieci wszedzie, a PPV 20zl to byl donate wspomagajacy organizacje. Po prostu takim amebom to nie powinna przyslugiwac mozliwosc o zwrot pieniedzy. Czekam na 4 z takim samym a nawet mocniejszym efektem z restreamami I tradycyjnie jak zawsze na tych smieszkow co kupia beda cisnac a w czasie gali beda cicho siedziec bo kazdy bedzie mogl za darmo obejrzec.
#famemma #danielmagical #patostreamy
  • 18
  • Odpowiedz
@sorelle: spytaj sie z 50-60 typa lub nawet wiecej bo niewiem ile tego strona wygenerowala czy soe obawiaja konselwencji. Lecz taki rockalone to musialem troche zescrollowac by go znalezc bardzo nisko z 500 widzami
@sorelle:
  • Odpowiedz
@prykelson: ogladalem za darmo to. Juz za czasow szukania ksw na meczykach itd ciezej bylo znalezc streama niz np. Na twitchu gdzie miales na tacy podane z 100 kanalow lub wiecje bo non stop przybywalo ich I padalo parw a wchodzilo 5-6 razy tyle
  • Odpowiedz
@S3NS3I: dzieciak chyba morde pokazal. Ogolnie nic z tym nie zrobia bo by musial yt I twitch interweniowac + trzeba dodac ze kazdy serwis z telewizja online mial restreama. Oni moga postraszyc tylko dzieciaki streamujace na domenach pod jurysdykcja polska I tyle. Reszty nie tkna bo nie beda mieli jak, czyli nie tkna ano 1 strony z telewizja online a watpie by twitch sie bawil w takie szambo bo non
  • Odpowiedz
@S3NS3I: @sorelle: to tkna to male zbiorowisko ale nie wszystkich bo z tego co ogladalem I paru moich znajomych nawet tym co na twitchu sie nie pojawial kod to wtedy ich nie rusza a w tym geonie byly streamy po 10-15k widzow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawidczeta: #!$%@? kupilem ppv ale polowe gali obejrzalem na restrimie bo mialem czarny ekran. Dopiero po jakims czasie obczailem problem i po wylączeniu ipv6 zaczęło dzialac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawidczeta: dobra, ale co mnie to obchodzi? Skoro chce coś zobaczyć, to za to płace, jak ide do zoo, to nie #!$%@? się przez ogrodzenie między klatką orangutanów a wybiegiem niedzwiedzi tylko kupuje bilet i wchodze normalnie. Tak samo jesli chodzi o jakieś fakemma czy ksw. 20zl nie pieniadze, a walki na równi z ceną, #!$%@?. Po #!$%@? wypisywac jakim sie to jest el chapo bo sie oszczedzilo #!$%@? 20
  • Odpowiedz
@Doxen: a ja ci powiem krotko 1 byla za free, 2 byla tez I 3 to bylo juz totalne szambo darmochy. 20zl nie jest mi zal wydac na gale na poziomie, a nie na jakies pseudo sporty. Anyway gola I bixdel wzieli to do serca I dali darmowa transmisje prawie kazdemu, wiec po co wydawac 20zl na cos co tak naprawde samo z siebie jest darmowe I nie ma zadnych
  • Odpowiedz
@dawidczeta: dodaj do tego tych którzy użyli fake SMS, był post na wykopie z takowymi chwilę przed gala. Użyłem go i cyk, wszystko działało normalnie. Jeszcze maila z podziekowaniem za zakup dostałem hehe
  • Odpowiedz