Wpis z mikrobloga

Łącząc wszystkie fakty w kupę
- Kasjusz zostaje owalony przez sędziów na walce z Polakiem. Walka, która była oczywistą przed starciem do wytypowania bo walczył były sportowiec z amatorem, za Kasjuszem przemawiały również gabaryty oraz to, że Polak wiedział o walce bardzo późno. Nie było nikogo kto obstawiał Polaka, nawet Ambro twierdził, że nie ma szans. Komentatorzy w walce również byli pewni w trakcie walki, kto wygrywa. LV Bet również swoimi kursami.
Po walce okazuje się:
- sędzia to kolega z teamu Ambro i Polaka.
- rundy trwały, krócej niż powinny.
- sędziowie głosowali skandalicznie.

Przecież to jest wystarczający dowód do zgłoszenia tej sprawy do prokuratury jako możliwośc popełnienia przestępstwa, myślę, że powinno też poinformować się LV Bet bo wątpię by w tym cyrku uczestniczyli to zbyt duża firma, raczej ktoś zrobił wała po za nimi.

#famemma #danielmagical #patostreamy #boxdel
  • 11
@NiebieskaTrybuna: oj mało wiesz o bukmacherach, lvbet to gowno, grałem na największych bukmacherach online na świecie i nawet oni potrafią kraść kasę, żadna nowość, novibet np już 3 miesiące mi weryfikuje konto na koncie było wygrane 600funtow, co do nich pisze to mam odpowiedz ze zostanę poinformowany przez e-mail jak zweryfikują i tak od #!$%@? 3 miesięcy a jedyne co można im zrobić to napisać do srb żeby im ranking obniżyli
@NiebieskaTrybuna: kiedyś jeszcze 1xbet jak wygrałeś u nich kasę chciał na pewnym etapie weryfikacji żebyś wysłał swoje dokumenty na jakiś adres w Rosji, jak się pewnie domyślasz nikomu się nie udało
@NiebieskaTrybuna: znam autora tego blogu, nawet Ci powiem ze nauczył mnie on pewnego systemu gry ;) Kłócił bym się w kwesti tego czy łatwo odebrać taka licencje conajwyzej jak wygrasz to oddadzą Ci kasę która zablokowali.
@share: właściwie w tej sytuacji gdyby LV uznał walkę za nieodbytą i ustalił kurs 1.00 byłoby to dla dobra wszystkich. Oni pokazaliby, że nie chcą mieć z tym nic wspólnego, Fame MMA by się skompromitowało a grający nie straciliby pieniędzy.