Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy z #epapierosy #epapieros #vape #vapenation . Ostatnio pisałem z tym problemem i nikt nie był w stanie mi pomóc . Więc szukałem na necie jakichś rozwiązań i nic nie znalazłem. Mój e-papieros (squonk pulse dual od vandy vape) ostatnio totalnie wariuje. W różnych momentach ( czasami non stop przez godzinę, czasami raz na kilka godzin ) sam zaczyna podawać moc. I wyobraźcie sobie że kilka razy zapomniałem go wyłączyć i cóż. Zjaralo mi grzałkę niemiłosiernie. Sytuacja wygląda tak jak na filmiku (akurat na filmie problem nie chciał ustąpić przez około godzine, aż w końcu się udało to opanować i póki co jest spokój) . Miał ktoś kiedyś coś takiego? A jeśli nie to jest mi ktoś w stanie powiedzieć co jest grane?
yokusuki - Mirasy z #epapierosy #epapieros #vape #vapenation . Ostatnio pisałem z tym...

źródło: comment_BWvx15nYeVtH0bjlhI8AgMjvY4RAj1qn.gif

Pobierz
  • 8
@yokusuki: Sprawdź koniecznie przycisk!!!! Czasami lubi się pieprzyć i nie odskakiwać. Miałem tego squonka i właśnie przycisk nie odskakiwał - tzn odskakiwał, ale nie odłączał moda. To jakaś wada fabryczna i błąd produkcji - że mimo, że przycisk odskakuje, to tak naprawdę nie odskakuje i nie rozłącza napięcia.
@yokusuki: nie, wkładałem cięką igłę między szpary i starałem się odgiąć przycisk - ewentualnie odkręcałem atomizer - żeby mod nie podawał napięcia.
Ale tak, mimo, że ten przycisk wydawał się nie wciśnięty, parę razy zdażyło się, że mod podawał napięcie na atomizer - tak z dupy,i efekty były takie jak opisałeś w pierwszym poście.

W końcu to walnęłam w cholerę, kupiłem Dovapo i działa świetnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mango2018: no ale właśnie problem w tym że ja do teraz byłem bardzo zadowolony z tego squonka. A poza tym mam go dopiero 2 tygodnie.. szkoda mi wydawać kasę znowu