Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki . Mam w uj skromny budżet (6-7 tyś) na zakup sensownego kombi , najlepiej w lpg ewentualnie diesel. Znajomy proponuje Volvo V40 1 gen. Sam jeździ takim 2003 1.9td i sobie bardzo chwali . Warto ładować się w volvo? A może coś innego zaproponujecie?
  • 6
Obejrzałem też kilka volvo i co ciekawe nawet w tych za 3-4 tyś. praktycznie wszystko działa , od szyb przez klimę na podgrzewanych pupach kończąc. Pytanie czy pchać się w volvo bo podobno ceny części kosmos , a jak z awaryjnością tych aut to też nie mam pojęcia (bo kolega ma jego się nie psuje ale jak z innymi)
@Psxmaster: Ja zaproponuję dziwadło, Lancia Lybra JTD (wszystko jedno, czy 1,9 czy 2,4 - oba bardzo trwałe, jeden pali trochę mniej, drugi trochę bardziej dynamiczny). Za te 7k powinieneś znaleźć ładny egzemplarz i jeszcze zostanie na pierwszy serwis (rozrząd, oleje, te sprawy), a kupisz bardzo solidne, super wygodne i dobrze wyposażone auto. Miałem sedana 1.9 JTD, dziesięć lat dzielnie służył, świetne auto. Tak, czasem coś się psuło, ale drobnica - a
Jak możesz to poszukaj jeszcze takiej Octavii. te Volvo nie jest złym pomysłem. Wątpię aby do tak taniego i popularnego auta były drogie części, być może tylko przy niektórych silnikach? Do tego dzieli technologię z focusem i carismą . W twoim budżecie nie ograniczaj się do jednego czy dwóch kandydatów, ogólnie szukaj zadbanego egzemplarza.
Przeglądam wszystko w tych pieniądzach. Puki co wybór chcę zawęzić do kilku modeli(octavia, volvo v40, chevrolet/daewoo nubira) . Lancia też była w puli ale ten przód... masakra.