Wpis z mikrobloga

Chowałam przy nim głowę w ramiona, żeby ta różnica nie była taka duża i żebym się nie musiała nachylać przy rozmowie z nim. I czułam ujowo z tym, że jego udo jest chudsze od mojego (moje bmi jest na granicy niedowaga/norma). Do dzisiaj się dziwię, że mu to nie przeszkadzało. Miałam już w głowie wizje jak w czasie seksu trzeba kombinować, żeby wysokości się dopasowały. No koszmar, mimo, że miał naprawdę spoko charakter to fizycznie nie było żadnej chemii z mojej strony- głównie przez to jak ja się czułam przy nim.


Dalej mi ktoś #!$%@? będzie wmawiał że liczy sie charakter nie wygląd?! Ktoś kiedyś zapłaci za te kłamstwa
#przegryw
  • 4
przegrywy napiszą ze liczy się charakter bo z wyglądu są zerami. Przy odwrotnej sytuacji by nie spojrzeli nawet na zwykła dziewczynę. Taki obraz wasz spierdoksy


@Amerykanski-Naukowiec: Coś kiepsko ci wyszedł ten wpis, bo przegrywy uparcie twierdzą właśnie że liczy się tylko wygląd, a o charakterze to jest normickie #!$%@?.

Po drugiej stronie masz frajerów, którzy będą pisać, że wygląd nie ma znaczenia, kiedy jest oczywiste że ma wielkie znaczenie.

Prawda jest