Wpis z mikrobloga

#gonciarz myślę że złapał doła po rozstaniu z Kasią. Te laski którymi się otacza to tylko zapchaj dziury. Ten ostatni film jest w sumie mega smutny, bo facet ma kasę, fejm, robi super projekty, ale tak naprawdę czuje się samotny i to bardzo widać. Po raz kolejny okazało się że miłość > kasa, kariera, światowe życie
  • 15
  • Odpowiedz
@kociooka: Tak to jest jak małej zakompleksionej osobowości uda się osiągnąć wymierny sukces. Nie utrzymał fejmu i to go przerosło. Teraz wychodzi jego tupet i żal do świata.
  • Odpowiedz
  • 3
nie uważam, żeby kiedykolwiek byli razem


@kapuczina_corki_somsiada wg mnie nie ma takiej możliwości. Był taki czas że Kasia pojawiała się w niemal każdym filmiku. Prawie zawsze podróżowali gdzieś razem, robili wszystko razem, jedli, biegali, chodzili na jakieś zajęcia. Przy takim natężeniu kontaktów nie ma mowy o zwykłej przyjaźni. A teraz cały czas są oddzielnie, wyjeżdżają gdzie indziej, plus pamiętny płacz goncia na insta i teraz jego deprecha. Widać że totalnie stracił power
  • Odpowiedz
@DobrzeiSmacznie: nie mam twardego dowodu, piszę to co zaobserwowałam. Wg mnie na 99% się rozstali. Z tego co teraz można zaobserwować są po prostu przyjaciółmi, ale Gonciarza ta sytuacja ciągle gryzie. Kasia wg mnie jest pogodzona i bawi się z przyjaciółmi w Brazylii.
  • Odpowiedz
Przy takim natężeniu kontaktów nie ma mowy o zwykłej przyjaźni.


@kociooka: Przecież ona od początku ich znajomości traktowała go jak typowego beta-orbitera, którego jedyną rolą było umożliwienie jej wybicie się na YouTubie (i poza nim). Dla niej Gonciarz był jedynie trampoliną do kariery, co oczywiście nie oznacza, że sam Gonciarz mógł te objawy zainteresowania jego osobą ze strony Kasi odbierać jako zaczątek czegoś więcej, a ona, kierując się czysto merkantylnymi pobudkami,
  • Odpowiedz