Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co sądzicie o zakupie apple smartwatch 4 na I komunie ? (Młody raczej nie ma telefonu


@ziooomekk2: w ogóle nie wykorzysta, bo do uruchomienia AW konieczny jest iphone i do instalacji czegokolwiek.

@Niestabilny: oo widzisz, nie wiedziałem ;-) a jak z innymi smartwatchami? Huawei, samsung?
@ziooomekk2: niewiem szczerze mówiąc. Ale podejrzewam, że żeby cokolwiek zrobic będzie potrzebny smartfon z androidem chociaż. Ciężko jest robić cokolwiek na takim mały ekraniku (w sensie przeglądać potencjalny sklep z aplikacjami czy zmieniać ustawienia juz istniejących aplikacji). Sam smartwatch to raczej uzupełnienie smartfona a nie urządzenie stand alone.
Jeśli chłopak nie ma smartfona to szkoda marnować pieniądze na coś co będzie tak użyteczne jak zegarek analogowy. Może lepiej smartfona kupic w
@Niestabilny: To może mi coś polecisz, co nie "uziemi" dzieciaka przed monitorem czy telewizorem ? Z tego powodu wszelkie konsole, telefony, tablety, laptopy odpadają. Rower niestety zarezerwowany, na hulajnogę elektryczną chyba dziecko komunijne jest za małe
Z tego powodu wszelkie konsole, telefony, tablety, laptopy odpadają.


@ziooomekk2: osobiście uważam, że to złe podejście. Efektem będzie tylko alienacja w środowisku rówieśników. Tak wygląda nasz świat i próba budowania dziecku świata innego niż jest w rzeczywistości będzie tylko ze szkoda dla niego. Lepsze jest nauczenie odpowiedzialnego korzystania z technologii i zapewnienie interesujących rozrywek poza internetem. Szczerze to nie wiem co dziś się kupuje dzieciakom na komunię. Myślę jednak, że wszystko
@ziooomekk2: jeśli dzieciak tego oczekuje to nie widzę problemu. Kupienie dobrego mechanicznego zegarka takiemu młodzieńcowi to raczej nie szczególny pomysł. Zgubi, zepsuje, ale taki G Shock od Casio może być fajny i jest niezniszczalny niemal. Garmin bez telefonu to tez średnio trafiony pomysł.