Wpis z mikrobloga

@herbacianybaron: polecam kupic sobie żel Opalescence przez internet, a u dentysty wyrobić nakładki na zęby. 4 strzykawki żelu kosztują ok. 100-130 zł na allegro, a nakładki ok 300 zł, czasem więcej w zależności gdzie się robi. W ciągu tygodnia ma się bielusieńkie. Wybielałam i znam innych co również są ekstra usatysfakcjonowani.
Wieeelu dentystów poleca i stosuję tę technikę nakładkową, ale żele bezpośrednio u dentysty wychodzą znacznie drożej.
@dawid110d: Na zawsze, chyba że codziennie pijesz kilka kubków herbaty, kawy i palisz papierosy :D Możesz profilaktycznie za 5 lat sobie strzelić jedną strzykawkę. Pół strzykawki idzie na jedną noc biorąc pod uwagę wypełnienie dwóch nakładek tj. góra i dół, czyli strzykawka idzie na dwie noce.
@Zimnok: oczywiście! Ale gdy ma sie na mysli wybielanie zebow to raczej nie chce sie miec właśnie tych tych żółtawo białych zebow... niestety każda ingerencja tego typu jest w jakis sposób „niezdrowa” dlatego ważne jest by zawsze miec to na uwadze. Jeżeli robi sie wszystko poprawnie, według instukcji oraz zaleceń, nie da sie sobie zrobic krzywdy a przy odpowiedniej pielęgnacji i higienie wybielanie szybko pojdzie w zapomnienie i poza białym uśmiechem
@Zimnok: to sie stosuje jednorazowo przez ok tydzien. Ja stosowałam to ok dwa lata temu, niestety wtedy wybielilam sobie tylko górne zeby bo nie miałam dolnej nakładki. Teraz właśnie jestem w trakcie wybielania dołu. Moge Tobie wysłać za pare dni przed/po bo jestem w trakcie dokumentowania przemiany.
@Zimnok: niestety rozmawiając z protetykiem wspominałam, że moje nakładki były robione za 300 zł (150 jedna) to powiedział, że i tak tanio mi zrobili xD ale patrząc ile przeciętnie kosztuje wybielanie zębów, to 300 zł + żele ok 100-130 zł razem wychodzi "niewiele"...
@RocketQueen: jedyne nakładki jakie sie nadają i gwarantują równe wybielenie to personalizowane przez odlew szczęki i robiona na zamowienie. Nie wiem jakie ma nakładki biała perła aczkolwiek, takie które robisz sama np przez podgrzewanie w cieplej wodzie i nakładanie, czy kupowane gotowca sie nie nadają bo nie są na tyle dokładne by wybielić zeby równomiernie i wejść pomiędzy zeby itp. Podczas snu przepływa przez usta wiele śliny (a tym bardziej jak