Wpis z mikrobloga

Już za chwilę rusza termometr, a dokładnie o 11:27. Pojawi się dzisiaj jeszcze kilka razy i będziemy Was o tym informować.

Jak działa termometr AliExpress?
1. Podczas trwania promocji wysokość cashbacku będzie się stale zmieniała przybierając wartości od standardowych stawek do nawet 50%.
2. Aktualna wysokość cashbacku będzie widoczna na transmisji live na naszym Facebooku oraz kanale YouTube
3. Za czas transakcji uznaje się godzinę płatności.
#planetplus #cashback #aliexpress #promocje
  • 47
@widmo82: Mam transakcję o 12:19 chyba się załapałem na 45%, bo termometr spadł równo o godzinie 12:20. Brałem głośnik BT tronsmarta za 120zł z wczorajszej wstawki na pepperze. Jak wszystko dobrze naliczy to będzie cebula.
@dzieju41: nie dziwi mnie to u Ciebie :D
moze zacznij od przeczytania regulaminu?

13.1. Z uczestnictwa w Programie Planet Plus Użytkownik ma prawo zrezygnować w każdej chwili bez podania przyczyny i bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek opłat, składając stosowne oświadczenie. W celu rezygnacji należy wysłać Operatorowi powiadomienie o rezygnacji na adres e-mail: pomoc@planetplus.com. Rozwiązanie umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną skutkuje usunięciem konta. Dane osobowe Użytkowników, których Konta zostały usunięte
@sebask: jakim trzeba być trollem by dodać krytykujących ludzi na czarno :D
PS: tak, @planetplus zablokował a jeździ po nich :) a mnie zablokował w nocy :D
Foch 5latka czy też kobiety podczas okresu łatwiej wytłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PlanetPlus: pomyliłem się przy płatności, nie zmirnilem sposo u płatności na przelewy 24.
Teraz mam zamówienie tylko do oplacenia.
Czy po ponownym przejściu na AliExpress z planet plus, opłaceniu poprzez przelewy 24, naliczy mi standardowy keszbek?
Czy w ogóle go naliczy?
@Igor_x: oni twierdzą, ze ważny jest też moment dodania do koszyka (czy nastąpił z ich reflinka), ale czy może byc przerwana sesja to tego pewnie nikt nie sprawdzał, w innych serwisach cashback naliczyłby sie, ale czy w tym przypadku jak wspolpracuja z przelewami... kto to wie
No dobra, macie w ogóle po dzisiejszej akcji widoczne swoje zakupy na stronie? 2 razy dziś kupowałem, w południe i wieczorem i ani śladu po tym. Zawsze po paru minutach było, myślałem że do momentu rozliczenia wg zasad zabawy będzie widniał jakiś standardowy cashback albo 0, a nie że w ogóle zakupów nie widać.
@PlanetPlus:
To normalne? Kiedy będzie widoczne. Do tej pory kilkadziesiąt transakcji i nigdy nie zdarzyło się, żeby
@PlanetPlus: Moja transakcja z wczoraj z 12:19 jeszcze się nie pojawiła. Mam zacząć panikować? Standardowo wszystko zrobiłem tak jak zawsze, tylko, że wasza strona bardzo zamulała.
@widmo82:
U mnie też się w końcu pojawiło, jestem już o tyle spokojniejszy że w ogóle coś jest ;)
Godziny faktycznie nie zgadzają kompletnie. Rozjazd nie minutowy a godzinowy.
@PlanetPlus: Witam.
Kupowałem 28 w promce 21-24.
Do teraz brak śladu.
Dzisiaj planuję ponownie konkretne zakupy.
Jeśli nie będzie nadal info w panelu PP o keszbeku na żółto, podziękuję.
Tak, wiem. Macie regulaminowy czas.
Rozumie.
Jednak wydając 900$ na 3 produkty (no i mnie macie), oczekuję minimum tego, co konkurencja.
Pzdr.

PS.
Jeśli mam dostać wątpliwy keszbek 15%, a pewny 7%, wybieram 1 opcję.
Ostatnio z zakupu na ponad 180zł, keszbeku
@PlanetPlus: Zalogowany przez czystą przeglądarkę. Specjalnie do do extra zakupów.
Najnowsza wtyczka. Sprawdzane z linku z Waszej strony.
Chrome, dla zasady, windows, by było jak większość.
świeżo zainstalowane chrome.
A Ty piszesz, że problem po mojej stronie.
Każda transakcja, z przekierowania z Waszej wtyczki.
W oknie przeglądarki, widniał mój poprzedni keszbek.
Wszystko zrobione, jak z obrazka.
A Ty piszesz, że ja mam problem.
@PlanetPlus: Wtyczka miała logować, co robi użytkownik. Liczę, że jednak doszukacie się błędu, a Cashback, będzie rozliczony po promocyjnej stawce.
Jeśli ma być inaczej, to po co zmiany?
Kolega z pracy także został bez keszbeku. Więc problem jest szerszy.
Pzdr.
@PlanetPlus: wlasnie zasiadłem do swiezo postawionego systemu... nowa przegladarka, tylko wasza wtyczka, zalogowalem sie na www a we wtyczce saldo widzę sprzed urodzin zamiast zwiększone o dodatkowe pozycje ktore widzę normalnie przez www na swoim profilu.
- Chrome