Wpis z mikrobloga

@kwklej: na piotrkowskiej masz całą masę knajp w rozsądnych pieniądzach do jedzenia - takie do 30zł za obiad max.
Osobiście uwielbiam pierogi pieczone z Lepione & Pieczone
Ostatnio byłem na pitcy włoskiej w Otwarte Drzwi - również bardzo dobra
Burgery: tylko Gastromachina
Kebs: tylko Zahir Kebab
Wszystko znajduje się na Piotrkowskiej lub w jej bardzo bliskiej okolicy
@kwklej: ja mogę za to zaproponować na wieczór (czy to biforek, czy żeby zostać na dłużej) bar - The Rollin' Barrel, przy ul. Wólczańskiej 40/42. W weekendy muzyka na żywo, bardzo spoko obsługa, smaczne piwo kraftowe, rock and rollowy klimat (dla każdego coś miłego). Stosunkowo niedaleko od Piotrkowskiej, może ze 150m.
@kwklej: Co rozumiesz przez fajne bary? Pełno wiary czy raczej z klimatem gdzie idziesz się napić jedno może dwóch piwek za w miarę rozsądne pieniądze. Z jedzeniem też fajnie jak byś się określiła czy pizza, makaron czy co ¯\_(ツ)_/¯
@kwklej: To prędzej mogę Cię oprowadzić niż od tak doradzić ( ͡ ͜ʖ ͡) Iron Horse, Chmielowa Dolina, Spaleni słońcem, Irish Pub, Z innej beczki, Kij, The Eclipse, 6 dzielnica, Football Pub, Niebostan. A z jedzenia to już na prawdę za długa lista.
@kwklej: A jak lubisz bardziej klimatyczne knapjki to na Tuwima przy piotrkowskiej jest Bar, na Wschodniej przy Pomorskiej tylko, że to tak mocno klimatyczny, ale na pewno bezpieczny nawiązując do wschodniej.
@kwklej w miarę bezpieczna. Zależy gdzie będziesz chodzić. Myślę że miasto nie ma znaczenia. W Krakowie można chodzić po Kazimierzu i dostać kose. Ja się niebezpiecznie czułem nocą pod pałacem kultury między tymi drzewami idąc z dworca na metro. Nie zapuszczaj się w ciemne zakątki i tyle.
@kwklej ja mieszkam na Bałutach które są niby groźne ale kosy jeszcze nie dostałem. Ale w pewne miejsca o pewniej porze się nie zapuszczam. Ale czasami na zgierskiej która jest jedną z głównych idzie zgraja debili i trzeba się zastanowić co się może stać