Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy XD

Jestem laikiem no i kupiłem sobie taką ładowarkę Blitzwolfa. Ładowarka do tego dokupiłem sobie taki kabelek: KABEL

Podłączyłem do mojego xiaomi redmi note 3 pro,śmiga ładnie. Idę się umyć. Wracam,podłączam w innym pomieszczeniu i cyk. Nie ładuje żadnego telefonu. Po paru próbach okazało się,że winna jest kostka. Kabel ładuje wszystko pięknie na innych kostkach a kostka z żadnym kablem nie ładuje.
Dlaczego to się stało? Co zawiniło? Co mogę zrobić jeżeli zgubiłem rachunek?
Serio potrzebuje pomocy,bo ja nieogar w tych sprawach.
#elektronika #xiaomi #blitzwolf
  • 12
  • Odpowiedz
@ElPolakoCebulako: czasami ma się pecha i np. mogło być coś niedolutowane do końca, poszedł prąd ładowania, podgrzało się i resztę połączenia lutowniczego wypaliło.
Szit happens. Sprzedawca musi wymienić Ci to od ręki - oddawaj z tytułu rękojmi nie reklamacji!

Trochę dziwne że blitzwolf padł, no ale się zdarza. W rodzinie mam tych ładowarek łącznie chyba z 8 i każda chodzi tip-top
  • Odpowiedz
Dziękuję,o to mi chodziło. Napisałem do niego na maila,jeżeli nie odpiszę to zgłaszam reklamację. Tylko on tam potrzebuje numer paragonu/faktury oraz numer karty gwarancyjnej a rachunku nie mam a numer karty gwarancyjnej będę miał w pudełku czy gdzie? #!$%@? jestem tak słabo niedoinformowany,że wolę podpytać 16 razy żeby nic nie #!$%@?
  • Odpowiedz