Wpis z mikrobloga

#tldr Nie działa mi hbogo na osmc, wołam o radę.

Ok szanowne Mirabelki i szanowni Mircy jest sprawa.
Mam malinę a na niej osmc. Zainstalowałem wtyczkę do hbo go zgodnie z tutorialem na https://kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-wtyczke-hbo-go-polska-do-kodi-18-poradnik/.
Po uruchomieniu jest pytanie o to widevine wybieram ok, nadaje uprawnienia chwilę się mieli i wio(ʘʘ), niby gotowe ale jak coś uruchamiam to uruchamia się jakby na ułamek sekundy i #!$%@? bęc( ͡° ʖ̯ ͡°)(°° . Problem ten sam do gościa o nicku kret w komentarzach na stronie tutorialu. Czyli coś łapie ale zanim się uruchomi to się wywala.
Ktoś może ma jakiś pomysł na rozwiązanie problemu?

Próbowałem z kopiowaniem pliku widevinecdm.dll.

Wołam @kodiwpigulce_pl możesz halp? Ewentualnie ktokolwiek cokolwiek wie?

#kodi #kodiwpigulce #osmc #raspberrypi #raspberry #hbogo
  • 11
@kodiwpigulce_pl Nie było go, pomimo tego, że przy pierwszym uruchomieniu wtyczki pytał o to, ściągnął to, pytał o prawa do mounta i wszystko przebiegło pomyślnie. Już kilka razy wcześniej jak instalowałem to tez tak miałem i było ok. Gdzieś tak około połowy marca zapytało przy uruchomieniu jakiegoś serialu o widevine czy może sobie ogarnąć to jeszcze raz a z ręki tego, że co jakiś czas pytało, dawałem ok - chwila moment i
@kodiwpigulce_pl
Dziennik zdarzeń pusty.
Reboot też nie pomaga.
Jutro, bo dziś mam już dosyć życia wyciągnę logi tą jakąś tam komendą co je od razu gdzieś na stronę hostuje i popatrzę, jak mi nic nie powiedzą to wrzucę.
@kodiwpigulce_pl

No ręki opadajo...

18:52:20.317 T:1340076800 ERROR: AddOnLog: InputStream Adaptive: Unable to load widevine shared library (/home/osmc/.kodi/cdm/libwidevinecdm.so)

...

Jak byk albo nie ma tam pliku albo nie ma praw, ale >>----> patrz screen...(,).

Próbowałem z wskaźnikiem, z plikiem solo, prawa są nadane.
Próbowałem również https://github.com/emilsvennesson/script.module.inputstreamhelper/issues/35#issuecomment-418875665 tego rozwiązania.

(,).
M.....n - @kodiwpigulce_pl 

No ręki opadajo...
 18:52:20.317 T:1340076800 ERROR: A...

źródło: comment_EX2rBylGBfMOvzFLcVpBIqwgJrWzCX4X.jpg

Pobierz