Wpis z mikrobloga

  • 1525
Najbardziej denerwuje to, że oni kompletnie nie wiedzą jak działa internet, a część pewnie nawet by nie wiedziała jak coś w przeglądarce wyszukać. Świat idzie do przodu, internet jest wręcz życiem dla niektorych ludzi, a o jego przyszłości decydują stare dziady.
#acta2
  • 26
  • Odpowiedz
  • 16
@Filmex to, że sobie wchodzi popisać coś na twitterze i w zakładkach ma jakąś gazetę internetową z mniejszymi zasięgami niż mały kanał na yt nie oznacza, że wszyscy tak robią i tylko od tego jest internet.
  • Odpowiedz
@kammel19: a najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ci tak bardzo poszkodowani wydawcy sami mogą kontrolować co się wyświetli w wyszukiwarkach za pomocą tagów . No, ale jak artykuł ma 2 zdania, to co się dziwić, że cały tam ląduje.
  • Odpowiedz
  • 13
@kefaise poza tym, jak ktoś będzie chciał coś spiracić, to i tak to zrobi, będzie się musiał tylko trochę bardziej wysilić, a wydawcy po dupie dostaną mimo wszystko. Twórcy, którzy wpierają acta nawet sobie nie zdają sprawy jak internet pomaga im być w ogóle rozpoznawalnym, bo wiekszość z nich, tych polskich oczywiście, nie jest jakoś specjalnie znana, a acta magicznie nie sprawi, że będą mieli więcej fanów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@kammel19: oni tam w ogóle żyją w innym świecie, np: stwierdzili, że magazynki do broni większe niż na 10, albo 20 sztuk amunicji powodują, że broń strzela full auto
  • Odpowiedz
@kammel19: bardzo dobrze wiedzą jak działa internet. Cały ten syf, jest dlatego, żebyś nie udostępniał rzeczy, które nie są na rękę władzy. Władza nie lubi jak jej się patrzy na ręce.
  • Odpowiedz
Te dziady pewnie dobrze wiedzą co robią wprowadzając cenzurę i tylko pod publikę udają nieogarniętych. W naszym rządzie jest to samo, niby ustawy niedopracowane, ale skutecznie niszczą ten kraj. Przypadkiem to się nie dzieje.
  • Odpowiedz
@kammel19: ale, że politycy głosujący nad ustawą jej nie piszą to ty wiedz. A ci co ustawę piszą mają dostęp do ekspertów w danej dziedzinie to też wiedz. To prawo nie powstało z pustki i było konsultowane. Unia Europejska to nie jest Polska gdzie się pisze bzdury na kolanie by je potem przegłosować środku nocy
  • Odpowiedz
@kammel19: I teraz rozkmina. To stare pokolenie funduje nam:
- kryzys migracyjny
- propagandę dewiacji pod przykrywką równości
- cenzurę na poziomie master
- promocję lenistwa
Resztę dopiszcie sami.

Przypadek? Moim zdaniem to pokolenie powojenno-przedmilenijne (do1980) to banda idiotów.
Minusujcie śmiało.
  • Odpowiedz
@kammel19: wez sie ogarnij, jak myslisz ze to jakies dziadki podpisaly, bo nie wiedza o co cho... To nie mam słow. Za tym stoja wielkie korporacje i grube pieniadze oraz uklady, o ktorych nie wiem. Ty tez. Ale ja wiem chyba nieco wincyjj :P
  • Odpowiedz
  • 2
@owocliczi więc napisze mniej ogólnikowo. Nie mówię, że to te 600 osób, które sobie tam nacisnęło przycisk zdecydowało o wszystkim. Chodzi mi o to, że internet jest już czymś tak wielkim i ma gigantyczny wpływ na nasze życia, że cenzurowanie go jest absurdalne. Wiem, że stoją za tym korporacje, chcące walczyć z google wykorzystującym swoją pozycję do zarabiania na łamaniu praw autorskich, ale oberwie się też mniejszym. Serwis typu facebook czy youtube
  • Odpowiedz