Wpis z mikrobloga

Który bramkarz z Premier League jest według was najlepszy w fifie? (oczywiście oprócz placka DDG, którym grałem chwilę i według mnie jest gorszy nawet od Alissona)
#fut

Który?

  • Lloris 64.9% (24)
  • Ederson 13.5% (5)
  • Alisson 21.6% (8)

Oddanych głosów: 37

  • 12
@prodigi: Trochę inaczej się ruszają i bronią różne piłki, DDG puszcza pod pachą piłki lecące w niego i te takie najbardziej irytujące, Alisson broni dobrze nogami, ale piłki wysokie zza pola karnego odsyła głową stojąc w miejscu nie podnosząc nawet rąk, Edersonem grałem kilka spotkań, ale musiałem go przepalić, nie bronił najgorzej. Kilkaset meczów zagrałem Courtois i bronił najlepiej ze wszystkich złotych bramkarzy.
@Wojtini1996: u mnie było tak, że na początku miałem przecietny skład, grał Lloris i był kotem. Do przecietnego składy doszedł DDG i było kiepsko, zrezygnowałem na rzecz Francuza. Obecnie mam całkiem mocny skład (lub też miewam, bo wymieniam praktycznie co weekend) i to DDG jest kozakiem, choć regularne wylewa, ale to przypadłość każdego bramkarza. Z moich obserwacji wynika, że jedynie Edwin van der Sar jest solidniejszy od DDG.
@Fifi7: Zagrałem nim 5 meczów, po pierwszym chciałem zrobić QS, ale jeszcze dałem mu szansę, sporo osób uważa tak jak ja, że DDG to placek. Courtois zjada go na śniadanie, piłki, które puszczał, Belg na 99.9% by obronił. To jest frustrujące jak piłka leci w Davida, a on jej nawet nie odbija, co Tibo by zrobił w takiej sytuacji. Lepiej od Davida grało mi się nawet Alissonem i Edersonem. W fifie18
@Wojtini1996: Nie no właśnie u mnie na basic gra najlepiej. Myślałem że może mu dałeś styl gry jakiś bo kiedyś mu dałem kota i rzeczywiście dużo gorzej mi bronił niż teraz na basicu. On na basicu ma prawie wszystkie statystyki 99 i serio ja nie mogę narzekać bo wylewów to miał ze 2 na te 1000 meczy :)