Wpis z mikrobloga

ale wy płaczecie xd 2 zwycięstwa, 2 czyste konta a gadacie jakbyśmy 1 punkt mieli a nie 6. Nie wiem jak będzie z silniejszymi, ale póki co wyniki są więc skończcie żałośnie narzekać
#mecz
  • 20
  • Odpowiedz
@Tuvrai: mieć 6 punktów a mieć 6 punktów to jednak różnica : D

Do 75 minuty, czyli do gola Roberta, a zwłaszcza w 1 połowie graliśmy taką padakę, że serio liczyłem że moje X2 na kuponie wejdzie.Prawdopodobnie dostaniemy się na Euro 2020, ale wystarczy jeden silny przeciwnik, jeden średni i możemy zobaczyć fazę pucharową jak świnia niebo.
  • Odpowiedz
@Reepo @woodload może i tak, ale nie przesadzacie? Nie ma chyba 1 pozytywnego wpisu tylko marudzenie "ekspertów"

@Dead_Inside może i gra nie napawa optymizmem, ale póki są wyniki to czemu się nie cieszyć?

Jakby jakiś zagraniczny trener wygrał w tym stylu to byście pisali pewnie, że Łotwa miała farta i dobrego bramkarza a my pomysł, ale nie Polak więc narzekamy chociaż nie ma (póki co) powodów
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tuvrai: #!$%@? przecież wyjście z eliminacji euro to nie był wysiłek nawet w dawnych czasach kiedy nie mieliśmy piłkarzy tylko kopaczy, tymczasem meczymy się grając z ogórami.
  • Odpowiedz
@Tuvrai:

może i gra nie napawa optymizmem, ale póki są wyniki to czemu się nie cieszyć?


Zobaczysz jak ta nienapawająca optymizmem gra przełoży się na Euro 2020, to nic dobrego nie rokuje.
  • Odpowiedz
@warpig566: głownie chodzi mi o to polskie pie­rdole­nie jak bardzo jest źle i nie widzieć żadnych pozytywów, ale taka mentalność. To tylko piłka zresztą.­­
  • Odpowiedz
głownie chodzi mi o to polskie pie­rdole­nie jak bardzo jest źle i nie widzieć żadnych pozytywów, ale taka mentalność. To tylko piłka zresztą.­­


@Tuvrai: Ale to narzekanie jednak jakieś uzasadnienie ma, mamy w ekipie silnych graczy włoskiej i niemieckiej ligii a z ogórami z Łotwy nie mogliśmy 75 min ugrać nic konkretnego, ba gdyby nie fatalne wykończenia niektórych akcji przeciwnika, kto wie czy nie byłoby 2:2 albo nawet 3:2 dla
  • Odpowiedz
@warpig566: co do tych goli to głupie gadanie bo mieliśmy mnóstwo sytuacji, więc może bądźmy obiektywni i nie dodawajmy tylko goli Łotwie? Ale racja, to tylko Łotwa, gra jest średnia i dobrze że zwracamy na to uwagę.
  • Odpowiedz
Natomiast, trenera nie zmienimy aż do spieprzenia euro albo tych eliminacji, więc 'jak się nie ma co się lubi...'. Z tymi piłkarzami powinniśmy osiągać rzeczywiscie duzo wiecej w lepszym stylu, no ale to już wina pzpn a nie Brzęczka. Myślę po prostu że powinniśmy szukać pozytywów tym bardziej że nie gramy tragicznie tak jak by z wpisów wynikało.
  • Odpowiedz
@warpig566: No i ja również się zgadzam że powinniśmy grać duzo lepiej stylowo, no ale potrzeba lepszego trenera, z warsztatem. To jest ważne w piłce, także reprezentacyjnej. No ale przeważył ogień w oczach. Więc co teraz? Mamy #!$%@?ć eliminacje i w ogóle nie wystąpić by januszowi eksperci mogli powiedzieć 'a nie mówiłem kurła'?
  • Odpowiedz
@warpig566: Masz rację. Najgorsze że praktycznie nie będzie okazji by przetestować się z kimś z wyższej półki. Na pewno nie o punkty a jedynie w towarzyskich w marcu (w końcu teraz chyba cały terminarz zawalony eliminacjami, bo 10 meczy w rok trzeba zagrać). No ale cóż, lepiej być dobrej myśli niż złej myśli i nie zgrywać 'eksperta' prognozując przyszłość. Może jakoś to będzie, kto tam wie.
  • Odpowiedz
@Tuvrai: Całym sercem liczę na to, że chłopaki w końcu nabiorą takiej formy jak na Euro 2016, ale tutaj też musi dojść czynnik który rozbił beton przed Euro 2012. Mianowicie Boniek do zmiany i to już - facet mocno wchłonął w struktury betonu związkowego (albo wytworzył po prostu własne) i pozwolił żeby nastąpił impas w grze reprezentacji poprzez wybranie takiego selekcjonera. Co gorsze do tej całej chucpy ręce przykłada środowisko
  • Odpowiedz
@warpig566: Hah, no tak. Zbysiek dał najpierw impet, bo porównajmy reprezentację wczesnego Fornalika (czyli jak wiadomo kiedy przejmował władzę) a choćby Nawałką po EURO - jak się zmieniło podejście do repry, z pośmiewiska do uwielbianych przez kibiców grajków, a jaka atmosfera wokół, vlogi, piknie. Ale wyszło szydło z worka po mundialu, a obraz piłki się nie zmienia i tak jak mówisz - eksperci klepiący się po pleckach i 0 słów
  • Odpowiedz
@Tuvrai: O dokładnie, Ekstraklasa jest tego najlepszym przykładem a piłkarze źle tam nie zarabiają. Aż przypominają mi się słowa Juana Maty kiedy ManUtd był w kryzysie za czasów Van Gaala - stwierdził, że zawodnicy Czerwonych Diabłów zarabiają "za dużo" jak na swoje możliwości xd nie chcę nikomu zabraniać zarabiania dobrej kasy, no ale #!$%@? mać to aż prosi się o powiedzenie "pieniądze wyrzucane w błoto"
  • Odpowiedz
nie ma (póki co) powodów


@Tuvrai: jak nie ma? ugranie na farcie z austria, ugranie na farcie z lotwa. przeciez w obydwu tych meczach przeciwnicy mieli klarowniejsze sytuacje, a momentami wygladaly jak barcelona czy inny real na tle naszej druzyny xD
  • Odpowiedz