Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@kontonr77: no nie. Szczęsny, Piątek, Milik, Glik, Zieliński. Mówi to Panu coś? Trenera mamy #!$%@?, ale piłkarzy klasy światowej.
  • Odpowiedz
Jedyny obecnie w Polsce Pan Piłkarz. A i w historii niewielu było takich.


@kontonr77: "Eksperci" na wypoku, to typowe chorągiewki. Nastepnym razem jak piątek strrzeli, a lewy nie, będzie gadanie, że Lewy tylko machać łapami potrafi, a Piątek Pan piłkarz
  • Odpowiedz
@rzaden_problem: inny typ osobowości, Cristiano wymaga od wszystkich żeby grali najlepiej jak mogą to i japę będzie drzeć, Robert z siebie da 110%, żeby drużyna wygrała, ale innych nie ruszy
  • Odpowiedz
#!$%@? Milik XD trafił bramki ostatnio jak ślepej kurze ziarno i wielki zachwyt. To jest #!$%@? nie piłkarz


@korni007: mam podobnie jeśli chodzi o niego, jak słyszę, że komentarz gada o świetnym duecie Lewandowski-Milik to mnie #!$%@? strzela. Może w Napoli jest #!$%@? i dobrze gra, ale w kadrze był mistrzem psucia najlepszych okazji. Z kadry to najbardziej można zapamiętać jego #!$%@? minę jak zaciska zęby po zepsutym strzale.
  • Odpowiedz
@resuf: malo mnie interesuje ile bramek strzela w jakims klubie, na reprze jedynie wietrzy pachy i robi wiatr na boisku machajac rekami po kolejnej #!$%@? setce.
  • Odpowiedz