Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SetOne: @wrona12: ponad 2 tygodnie steeping time na wszystkie unicorny. Musisz poczekać. Sweet strawberry jest moim zdaniem lepsze (i trzeba go 4% a nie 10%)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wrona12: ripe jest fajny tym kompotowym smakiem, sweet jest bardziej truskawkowe, ale w miksach smakuje jak truskawka w czekoladach jogurt-truskawki od milki (nie umiem inaczej porównać)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Waspin: zrobilem jeszcze vampire kiss, ale dam mu z tydzień, to już 11 podejście zrobić tego klona, już jestem prawie bliski na 90% tego smaku opinia kolegi co tylko taki vapuje że sklepu przez dwa lata i nic innego, a i tak wziol 250 ml
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak by ktoś chciał nikotyna o większym stężeniu, a ma problem z zamówieniem do polski mogę pomóc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wrona12: polecam Vanilla Custard v2 CAP 8% i Apricot TPA 5%, steep 14 dni. Nie sądziłem że 2 składniki mogą rozwalić system. Te 2 mogą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SetOne: o, też dobre. Miałem oba smaki ale ich nie połączyłem jakoś. Do NY używałem znowu yellow peach CAP - niby podobne do apricot ale nieco bardziej w stronę moreli. Truskawki znowu bardziej w stronę szarlotek i bitej śmietany lubię, ale w sumie właśnie dlatego używałem dużo moreli/brzoskwiń bo truskawki tak sobie mi smaczą.
  • Odpowiedz