Wpis z mikrobloga

@Domons: możliwe ale będzie to drogie. Będzie to wymagało znalezienia kogoś kto ogarnia takie projekty i kogoś kto ma pojęcia o wdrażaniu czegoś takiego i będzie patrzył na ręce devom. Nie wiem czy nie warto uderzyć od razu w magento
@Niuans: no właśnie rozważam między prestą a magento. Z tym, że magento ma duży próg wejścia i nie chciałbym się w to pchać. Z drugiej strony nie chcę np za rok sytuacji, że mam na prescie duży sklep, który muszę przepisać na magento bo architektura sama z siebie nie pozwala na uciągniecie tego...

Znacie jakieś duże sklepy, które stoją na prescie?
@Domons: zbierz wyceny na obydwa rozwiązania. Przeanalizuj dodatkowe koszty np. wdrożenie pracowników w dany system etc. Wg mnie większym wyzwaniem będzie znalezienie agencji która napisze sklep dobrze niż wybór platformy
@Domons: bez względu na to czy wybierzesz PrestaShop czy Magento nie unikniesz dodatkowej inwestycji w optymalizacje, zastanowiłbym się nad tym czy jest sens prowadzić multi-store z tyloma produktami czy nie lepiej trzymać to na 3 instancjach spiętych jakimś ERP, no ale za mało szczegółów aby napisać coś więcej

w każdym bądź razie ilość produktów to nie aż taki problem, pytanie jaki tam będzie ruch :)