Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rraaddeekk: Nie w kazdym, czesto "deadlock" wymaga na przyklad podwojnego nacisniecia przycisku zamykania. Zalezy od modelu.
@euklides: Zwykle najtaniej i najlatwiej jest wywalic od pasazera niz te male klejone gowienka... ;)
Mnie w sluzbowym Clio udalo sie kiedys obrocic zamek bez kluczyka srubokretem z koncowka pozwalajaca zalozyc klucz plaski. Wkladka i tak byla do wymiany, to szkoda bylo tluc szyby.
  • Odpowiedz
@owsikalfred mi stacyjke wymieniali z AutoKlucz (Hala Targowa, na pietrze). Nie moglem przekrecic kluczyka. Przyjechal rano, wymontowal stacyjke i wieczorem zamontowal zregenerowana. Mowil, ze otwieraja awaryjnie i robia jeszcze inne rzeczy. Byli 2x tansi od innego goscia, ktorego pytalem.
  • Odpowiedz
@owsikalfred: Protip mam dla Ciebie. Łapiesz za krawędź drzwi na górze, kolanem zapierasz się na wysokości klamki, ciągniesz do siebie. Spokojnie da się odgiąć na tyle, by sięgnąć do kurka od zamka, jak nie ręką to jakimś narzędziem. Po wszystkim odgniasz drzwi w drugą stronę i już. Spokojnie, nic się nie stanie. Dwa razy widziałem takie coś na żywo i obyło się bez szkód.
Voltaire - @owsikalfred: Protip mam dla Ciebie. Łapiesz za krawędź drzwi na górze, ko...
  • Odpowiedz