Wpis z mikrobloga

@Prokurator1990: @motaboy: no tak wszędzie prowokacje XDDDDD Holokaust to też była prowokacja lewaków? XD


@4gN4x: Nie wiem. Ty za to wiesz, więc powinieneś bez problemu dać sobie za to rękę uciąć. Prawda?

Przecież to aż na odległość śmierdzi prowokacją... Albo głupotą. Ale napisać "zniszczyli czyjąś prace narodowo-radykalni idioci" to ja bym się nie zdecydował, bo równie dobrze mogli to zrobić lewicowo-radykalni idioci i jest to równie prawdopodobne. Jedni i
  • Odpowiedz
@nigdywiecej wszedłem i przeczytałem artykuły z archiwum nr 52 xdd ja #!$%@? jaki tam jest bezsensowny bełkot to Ch... I nie chodzi o to że prawaki czy lewaki ale #!$%@? tam jest sam bełkot, który nic nie wnosi i jest o niczym. Tworzą to debile ok ale co trzeba mieć w głowie żeby być czytelnikiem tych wysrywow
  • Odpowiedz
O bre bre! alkohole we Wrocku, widzialem jak to remnotowali doslownie parę dni temu... Ogolnie bardzo fajny sklep z roznym ciekawym alko, otworzyli to niedawno i juz narodowi polscy idioci musieli sie pochwalic swoja głupotą. Szkoda wlascicieli:(
  • Odpowiedz