Wpis z mikrobloga

co znaczy poważny klient dzwoni? Ja nigdy nie dzwonię a dużo spraw załatwiam,

@Rabusek: no to jesteś wyjątkowy... Na jakiś 50 klientów co pisali wiadomości: 50 było zwykłymi pierdołami i zabieraczem czasu, nikt nic nie kupił. Nie przypadkiem część handlarzy ma w ofertach, że nie odpisuje na sms i maile. Ja z doświadczenia już wiem, że mam 99% szansę, że jak ktoś pisze to jest to strata czasu.
  • Odpowiedz
Tak powoli widzę, że sprzedaż auta w naszym kraju to podobnie jak i kupno

@Szokatnica: bo przecież ci co sprzedają też auta kupują. Wszystko się zgadza. Większość ludzi to idioci. Tymczasem "wszyscy" narzekają jak ciężko auto kupić xD to co się dzieje z tymi sprzedawcami? Znikają potem?
  • Odpowiedz
bo widać że jak je ktoś z Niemiec przyciągał to jebnal przebiegu dużo w tył, tak nie wygląda auto co ma 250 tys. Siedzenie #!$%@? + zależy jak silnik chodzi i ile lat ma LPG

@Shatter: moze mieć tyle. W tych A3 te fotele się tam wycierają bo są bardzo kubełkowe, sprowadzałem takie A3 prosto od Niemca i przy 230kkm wyglądało podobnie jeśli chodzi o fotele. Z resztą to 20
  • Odpowiedz
czym różni się dwudziestoletnie Audi a3 od golfa IV

@Shatter: tym, że nie ma na nim tyle rdzy - właściwie to w ogóle bo jest ocynkowana. Podwozia w stanie idealnym. Trafiają się małe parchy przy listwach drzwi i rynienkach w dachu i to wszystko. Golfy w tym wieku to już mają drugi raz progi wymieniane... No i A3 jest mniej "konserwatywne", dodatkowo za całe 600zł można zmienić lampy przód i
  • Odpowiedz