Wpis z mikrobloga

Pewnie, lepiej nie dowiedzieć się niczego co niezgodne jest z kaczo-korwinizmem...


@wrrior: Ale masz urojenia lewakoidalne, pytanie o opla nawet śmieszne było a plaskacz od krula też był xD
  • Odpowiedz
nie wiedzialem ze trzeba byc za PiS'em zeby stwierdzac fakty o Bonim i jego wspolpracy z bezpieka. Prawda w oczy kole?


@sxty: A w jaki sposób zakopując #ama z Bonim przyczyniasz się do upowszechniania faktów? Może to jednak ciebie coś tutaj kole?
  • Odpowiedz
no koleś wchodzi na teren, gdzie lubiany nie jest i się dziwisz?( )


@Kaczypawlak: Nie lubiany przez stałą grupę troli, którzy udają prawaków, a zachowują się dokładnie tak
wrrior - > no koleś wchodzi na teren, gdzie lubiany nie jest i się dziwisz?(✌ ゚ ∀ ゚)☞...
  • Odpowiedz
@wrrior: pczyczynilem sie do rozpowrzechniana faktow na temat jego przeszlosci w jego #ama i przyczynilem sie do zakopania tego gada. Kole mnie to ze jest antypolakiem na niemieckiej smyczy
  • Odpowiedz
@sxty: No to ilustrację twojego zachowania masz wyżej. Powinieneś pójść na korepetycje z odróżniania swoich opinii od faktów i tego, bo nie zawsze są one tożsame.
  • Odpowiedz
@sxty: dla mnie to zwykły oszust( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie lubiany przez stałą grupę troli, którzy udają prawaków, a zachowują się dokładnie tak


@wrrior: i zobacz co mi odpisał, zwykłą nowomowę, żadnych konkretów tylko ogólniki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz