Wpis z mikrobloga

@szukaj_dodaj_zaloguj: Ja czekam aktualnie czekam na Wetek Hub po zrobieniu przeglądu. Posiada gigabitową kartę sieciową Ethernet oraz WiFi dwuzakresowe (AC). Mam już w mieszkaniu Wetek Play 2 i potrzebowałem drugiego urządzenia. Nie korzystam za dużo z możliwości podłączenia sygnału SAT stąd decyzja tym razem na wersję Hub. Na Play 2 nigdy nie narzekałem. Przy wyborze boxa kierowałem się zawsze możliwością wgrania LibreELEC. Nie jestem przekonany do Androida, ale zawsze mogę się
źródło: comment_eVMiI5SLycjcQ9H0SjK5j0Wa4Pr6unBL.jpg
@szukaj_dodaj_zaloguj: a ja się zapytam po co wam karta 1Gb? Skoro strumień 4k HDR sutek jakości z super dźwiękiem to bitrate w porywach około 35Mbit?
Co wy na tym zamierzacie robić, jakieś profesjonalne filmy oglądać bez kompresji po 2-3TB oglądać?
@gchmurka: Mi osobiście do niczego, jedynie ktoś kto stawia sobie jakiegoś klienta do pobierania plików i ma łącze u operatora powyżej 100 Mbps wtedy może skorzystać z wydajności takiej karty. Natomiast sama w sobie karta 1 Gbps mija się aktualnie z przeznaczeniem tv boxa, który w większości przypadków jest wykorzystywany do oglądania materiałów wideo, a jak wspomniałeś strumienie powyżej 100 Mbps to niespotykana rzecz dla zwykłego użytkownika.