Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#virginmobile
Jakby ktoś chciał zmienić sieć na #plush albo #orange obydwa w cenie 25zl miesięcznie to mogę polecić. W porównaniu do virgin w tych sieciach wszystko działa i internetu jest w ciul w normalnych prędkościach. Właśnie zacząłem testy #plush po udanych testach #orange. T-Mobile nie będę testował bo mam do nich uraz, a Play to wiadomo to samo badziewie co virgin. Poznaje właśnie z #orange i #plush zalety LTE xd
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@desygnat Orange ma fajnie że dostajesz te 100gb za 200zl i może sobie wykupić więcej pakietu co daje prawie 3 miesiące internetu, ale u nich fajnie LTE śmiga od godziny 20 do 12-13 następnego dnia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GdzieJestBanan: no ja od kilku miesięcy nie miałem nic w Virgin bo ciągle internet nie działał a jak działał to z prędkością góra 3mbs. W plushu masz 10gb plus 10gb na YT plus nielimitowane FB, Instagram, Whatsapp, Messenger, plus jakiś bonus za doładowanie dostałem i łącznie mam 20gb internetu a jeszcze nie uruchomiłem pakietu żadnego. Być może jest jakiś bonus dla przenoszących musiałbym to zweryfikować.
W Orange mam za 25zl ponad
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GdzieJestBanan: jeśli chodzi o internet to jak doładujesz za 30zl to masz bonus 15gb na miesiąc, potem jak masz usługę cykliczna za 25zl to weźmie z konta to 25zl i dojdzie kolejne 15gb internetu i łącznie masz 30gb internetu. Dodatkowo co miesiąc przybywa Ci 1gb internetu za staż. Czyli w pierwszy masz 15, w drugi 16 itd plus ten bonus 15gb za doładowanie ( są też wyższe i niższe bonusy, zależy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GdzieJestBanan: tak. Po prostu jak w Virgin kupujesz pakiet za 25 z 15gb i terenu, który się powiększa o 1gb co miesiąc, a za to że doładowałem konto kwota 30zl dostajesz dodatkowo 15gb i masz co miesiąc około 30gb. Rozmowy i smsy bez limitu do wszystkich.
Jedyny minus to taki, że jak przenosisz numer to virgin to wstrzymuje do czasu aż nie zadzwonią z ich super ekstra oferta bo mają nadzieję,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GdzieJestBanan: ale teraz testuje też plusha. Zobaczymy jak się sprawdzi i zdecyduje gdzie przeniose się na stałe :) póki co główny numer mam w Orange i jest spoko
  • Odpowiedz