Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
NIE BAIT!
Cześć,
Jestem Mirkiem lvl 20. Moja siostra lvl 26 z którą jest bardzo zżyty ma #!$%@? po całości
gdy miałem 13 lat moja mama zmarła w wypadku samochodowym. Ojciec się załamał popadł w alkoholizm (do dzisiaj nie utrzymuje z nim kontaktu).
Siostra w tym czasie przejęła obowiązki matki i ojca (mieszkaliśmy u babci i dziadka od strony Mamy). Jest dla mnie kiś w rodzaju super bohatera. Będę jej wdzięczny do końca życia za to, że jako jedyna zachowała zimną krew i wzięła sprawy w swoje ręce ogarniając mnie.
2 lata temu wzięła ślub i wyprowadziła się z domu. Jej mąż zawsze wydawał się spoko. Jak byłem młodszy to zabierał mnie na męskie wypady np: w góry itp.
Przechodząc do sedna, po ślubie zaczęło mu odbijać
Potrafił zdradzić moją siostrę (pracuje na wysokim stanowisku w korpo), a kiedy to wychodziło wracał z kwiatami i ją przepraszał
Generalnie chłop ma jakąś nerwice która wyszła niedawno, upadająca łyżeczka potrafi go zdenerwować do tego stopnia, że potrafi wydrzeć się na moją siostrę albo ją pchnąć
Siostra w końcu pękła i po moich namowach i dziadków postanowiła się wyprowadzić. Doszło do tego, że przyjechał i za włosy ją wytargał z domu do samochodu (Siostra nie stawiała zbytnio oporów, a kiedy ja próbowałem reagować z dziadkiem kazała nam się uspokoić)
Zadzwoniliśmy po tym fakcie na policje, która nic nie zrobiła
Siostra działa pod jego dyktando, nawet jak ją uderzy (nie bije po twarzy), nie zgłosi tego na policje, a gdybym ja to zrobił powiedziała by policji, że się uderzyła
czy to jest już syndrom sztokholmski?
Sam nie wiem co robić. Chyba go sprowokuje, żeby mnie pobił i wtedy będą jakieś podstawy, żeby go odholować na jakiś czas
Cały czas nie rozumiem jak gościu, który przed małżeństwem wydawał się normalny zmienił się o 360 stopni

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: poczytaj o okresie miodowego miesiąca oraz o technikach przywiązywania i DDA. Wszytko jest książkowo, będzie tylko gorzej, tak zachowują się socjopaci - grał dobrego i wynagradzał, teraz będzie głównie się pastwił. Zainteresuj się procedura niebieskiej karty, spróbuj siostrze pokazać to, czego sam się dowiedziałeś. I módl sie, żeby nie zaszła w ciążę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Totalnie głupie pomysły z tym prowokowaniem szwagra. To rasowy psychopata, w starciu z taką osobą zdrowa umysłowo jednostka stoi na przegranej pozycji. Jedyne co możesz zrobić to jasno komunikować siostrze fakty, może podesłać jakieś artykuły o takich zaburzeniach, najlepiej jednak namów ją do wizyty u psychologa, terapeuty. Znajdź, zapłać z góry i poproś żeby pozwoliła komuś niezależnemu, znającemu temat ocenić obiektywnie sprawę. To może jej otworzyć oczy. Ty jesteś mimo wszystko
  • Odpowiedz