Wpis z mikrobloga

@hniedziela546: Gram od 13 lat i nigdy nie słyszałem, żeby ktoś o niej w ten sposób powiedział.
@Voytek-0_: Jeżeli grałeś melasem, to w sumie nawet znośnie, bo od kilku lat skille melee autotargetują (ergo działają jako tab). Jeżeli healerem to w sumie też spoko. Ale jeżeli magiem/lockiem/sprejem/etc. to dayuuum, podziwiam, że te 3 lata wytrzymałeś ;p
@Voytek-0_: Chociaż głupie przełączanie między targetami w aoe, tabowanie innych w bg / arenach, czy pullowanie czymś w stylu "judgement" jako rpala... no stawiam, że grałeś rogalem. Albo warem. Ale raczej rogue. Zgadłem? ;p
@Taemp: Grałem dh, monkiem, rogalem, i hunterem w którym najbardziej się wkurzałem przy ciągłym klikaniu na bg ¯\_(ツ)_/¯ Ogólnie jakoś nigdy nie szukałem ułatwień do gry i o innym targetowaniu nie myślałem, nawet pierwszy addon jaki zainstalowałem dopiero pół roku temu to był dbm, z czego dziś mam ich aż 3
@hniedziela546: A, w tym sensie. Od pierwszego Modern Warfare nie grałem w nic poza WoWem (z nowych gier), więc wypadłem z obiegu już dawno, dawno temu ;p

@Voytek-0_: Wiedziałem, że głównie melee, bo ranged bez tabowania to dramat ;p
3 to niewiele. Chyba, że liczysz ElvUI, które samo w sobie ma funkcjonalność kilkunastu addonów. Z nim, DBM, Details! i RangeDisplay nic więcej nie potrzebujesz (i WeakAuras jeżeli high-endowy content PvE