Wpis z mikrobloga

Mireczki, macie może jakiś pomysł jak ominąć zabezpieczenia wifi na uczelni, które blokuje między innymi ściągnięcie League of Legends/Pillars of Eternity? Próbowałem już dziesiątek różnych VPNów z Openvpn, ale działa mi tylko Korea Południowa, która z kolei ogranicza mi ściaganie do ~100kb/s, gdzie np. film bez VPNa ściąga się z prędkością około 800-900kb/s, czasami więcej, reszta VPNów w Niemczech/Japonii/Stanach etc. nie łączy się w ogóle, bo są poblokowane porty, windscribe w darmowej wersji ma 10gb transferu, ale też się nie łączy, już nie mam pojęcia co mogę zrobić :P W mieszkaniu nie mam internetu po kablu (karta sim 5gb/miesiąc, nie chcę zmarnować całego transferu na pobranie), w kawiarniach poblokowane porty i teraz żałuję, że kiedyś w przypływie złości usunąłem, bo zwyczajnie czasami mi się nudzi i bym pograł :D

#kiciochpyta #vpn #informatyka #komputery
  • 6
@BrakPomysluNaNick: Nie mogę, mój nick nie wziął się znikąd niestety (σ ͜ʖσ) (PS. Portugalia to chlew obsrany gównem, podswiadomie chlopaki z Portugalii mysla, ze Polska jest zacofana, ale nie mowia tego na glos, a tutaj 5gb internetu miesiecznie to jest jakis kosmiczny pakiet rodem z Doliny Krzemowej, w dodatku w poprzedni weekend miala tutaj premiera "Rolnik szuka zony", takze kulturalnie tez pobieraja najlepsze