Wpis z mikrobloga

O ja pieprzę. Bollywood kręci film o Matce Teresie z Kalkuty. Premiera w 2020 roku

Indusi kręcą film o Matce Teresie. Myśleliście, że będzie to w końcu film krytyczny wobec Matki Teresy i Misjonarek Miłości? Nic bardziej mylnego, film ma być kolejną propagandą, która będzie miała na celu wybielenie tej zbrodniarki, Kościoła Katolickiego i dalsze umojżeszowianie Indii.

Jesteśmy niezmiernie zachwyceni i szczęśliwi, że wyprodukujemy oficjalną biografię Matki Teresy - wielkiej świętej, która jest znana na całym świecie ze swojej szlachetności i miłości.


Cały zespół tego filmu dalej opowiada o tym jak dostali błogosławieństwo ze strony Misjonarek Miłości i bardzo są zadowoleni że mogą robić film o tak szlachetnej osobie.

Po raz kolejny świat zostanie okłamany w sprawie tej jednej z największych oszustek XX wieku. Przypomnijmy sobie w skrócie jej działalność:
- Skandaliczne warunki w jej hospicjach, przywiązywanie dzieci do łóżek, pacjenci nie mogli wstawać z łóżek, używanie używanych strzykawek
- Świadoma i celowa ochrona wielokrotnego i ewidentnego pedofila Donalda J. McGuire, który odsiaduje 25 lat więzienia.
- Poręczanie za różnych oszustów finansowych, dyktatorami i politykami w zamian za pieniądze i wsparcie.
- Handel dziećmi do Europy. Nowa afera z 2018
- Wysyłanie większości pieniędzy z dotacji do Watykanu i Rzymu.
- Przekupywanie Indusów, by ci rozpowiadali o cudach za wstawiennictwem Matki Teresy, niesamowite znajomości i przypadki jeżeli chodzi o uznawanie tych cudów.
- Potajemne chrzczenie umierających ludzi.
- Nie podawano ludziom środków przeciwbólowych, mówiąc że ból to pocałunek Jezusa, a sama Matka Teresa własnym samolotem latała po całym świecie by leczyć się w najlepszych klinikach na świecie.

Czy coś pominąłem? W cały tę sprawę wmieszani są: Jan Paweł II, Benedykt XVI, Franciszek - wszyscy udawali że nie ma żadnego problemu z Matką Teresą, w dodatku złamali Kościelne procedury by szybko ją wyświęcić. Jaki Kościół, tacy święci.
No, ale przynajmniej walczyła z aborcją i antykoncepcją.

#4konserwy #neuropa #bekazkatoli #religia #katolicyzm #matkateresa
MichalLachim - O ja pieprzę. Bollywood kręci film o Matce Teresie z Kalkuty. Premiera...
  • 5