Wpis z mikrobloga

@EverFresh: teoretycznie mozna bo to wata ale za duzo kombinacji z tym i raczej gra nie warta swieczki lepiej kupic cos do krecenia i sie bawic ( ͡° ͜ʖ ͡°) edyta: o fuck teraz przeczytalem ze to mesh no to klops nie polecam kombinowac
  • Odpowiedz
  • 0
@susz_suszelski w sumie taka grzalka majatku nie kosztuje jakies 10 zł ale krotko wytrzymuja u mnie dwa tygodnie w porywach do trzech myslalem ze mozna jakos czyms zastapic mesha nawet jakims drutem odpowiednim.
  • Odpowiedz
@EverFresh: mesh to siatka nie drut drut to drut kup sobie kajfuna za 60 zlotych sam kiedys mialem na nim sie uczylem grzalki krecic fajny sprzet metalowy nie rozbijesz plus co ukrecisz tak jarasz koszt samorobki grzalki wychodzi z 10 gr XD takze tego , i jaka ukrecisz taka jarasz osobiscie celowalem w cos do 1 ohma bo nie jestem lokomotywa tylko czlowiekiem i wole spokojniejsze jaranie , kupujesz drut kanthal
  • Odpowiedz
jasne ze tak aktualnie nie ma mnie w polsce juz nie e-petuje mam w domu kajetana jak sie nie brzydzisz to ci za koperte i znaczek moge wyslac tj ty oplacasz ale to jak bede w polszy po 26 marca jak cos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz