Wpis z mikrobloga

@temekx: kolejny zrównuje stosunek seksualny pomiędzy świadomymi ludźmi do stosunku człowieka z nieświadomym i nie wyrażającym zgody na stosunek zwierzęciem. nie no te polskie konserwy to jednak mądre są xD
  • Odpowiedz
@Kuklak edukacja zazebia sie z wychowaniem. Od uswiadamiania dzieci sa rodzice. Jakos mojego rocznika nie uswiadamiali i radze sobie calkiem niezle. Nie zycze sobie natomiast zeby dewiacje seksualne wpieprzaly sie z lapami do szkol.
  • Odpowiedz
@temekx: mówiłem już, że zwierzę nie może zgodzić się na stosunek gdyż jest nieświadome. tak samo jest z pedofilią, dziecko też nie jest do końca świadome. swoje urojenia zostaw dla siebie
  • Odpowiedz
Jakos mojego rocznika nie uswiadamiali i radze sobie calkiem niezle. Nie zycze sobie natomiast zeby dewiacje seksualne wpieprzaly sie z lapami do szkol.


@Sam_w_domu: Ta wypowiedź potwierdza wręcz coś przeciwnego. Nie radzisz sobie. Gdybyś był wyedukowany, to wiedziałbyś, że homoseksualizm nie jest dewiacją
  • Odpowiedz
a teraz rodzice mogą decydować o tym czego uczyć dzieci na biologii, geografii, historii, religii, matematyce, języku polskim?


@Matyson: przynajmniej nauczyciele w miarę znają się na tym
a nie na pedalstwie
  • Odpowiedz
w jaki sposób karta lgbt+ uderza w polskie rodziny?


@animelover_97: pewnei chodzi o to że u nas jest obecnie przyjęty jakiś model rodziny. Jest on dość konkretnie sprecyzowany i w tym ujeciu propozycja zmiany tego modelu to właśnie atak na polskie rodziny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@animelover_97:

edukacja seksualna jest potrzebna (...) jest między innymi po to aby przeciwdziałać nastoletnim ciążom oraz pedofilii

To czemu to się nazywa akurat karta LGBT? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz