Wpis z mikrobloga

@bondziorno: Niestety muszę sie zgodzić- reprezentacja to taki trochę prywatny folwark PZPN a pan boniek od momentu gdy obserwuję go na tt mocno stracił w moich oczach i jego mit podupadl. Tak jakby to że 30 lat temu gral w juventusie stawialo go na piedestale już na zawsze, a okazuje się że są lepsi, mlodsi, szybsi, bardziej bramkostrzelni od niego i to także we włoskiej lidze. Za rok przy takich
  • Odpowiedz
@peetee: Najlepsze jest to, ze Janas po mundialu został wrogiem publicznym nr.1, a Nawałka byl trakowany jak wielki trener i dostał robotę za grubą kasę chociaz gdyby to przeanalizować to poniósł większą klęskę niz kadra z 2006.
  • Odpowiedz
@rzaden_problem: ułatwiłem Ci Mirku sprawę. Nie chodzi o to, ze każdy noname z zagranicy jest czarodziejem polskiej piłki. Chodzi o trenera motywatora, bo taki sprawdza się świetnie jako selekcjoner. Cesare Prandelli ma wszelkie predyspozycje do tego żeby być super selekcjonerem. Niestety dla nas rudy się uparł żeby promować polska myśl szkoleniowa jeżeli w ogóle możemy o takiej mówić. Mam nadzieje, ze rozjaśniłem Ci temat.
VascoDeGamer - @rzaden_problem: ułatwiłem Ci Mirku sprawę. Nie chodzi o to, ze każdy ...

źródło: comment_evFMYWy30vK6biBLO2arpPYk61EBBZ9a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@peetee: Tak się zawsze zastanawiałem jak musi się czuć Lewandowski albo chłopaki z Napoli jak przyjeżdżają ze swoich klubów, od swoich trenerów na zgrupowanie, a tutaj jakiś noname #!$%@? wie kto bez osiągnięć zaczyna reprezentację trenować. Reprezentację, w którą nikt nie zainwestował po tym co pokazali na euro. To jak naplucie w twarz tym piłkarzom, jak tu brać na poważnie pzpn po takich decyzjach.
  • Odpowiedz
@peetee: co do Nawałki to bym się jeszcze wstrzymał. Może Lech się obudzi, do końca sezonu jeszcze dużo kolejek. Brzęczek już przegrał Ligę Narodów, w bardzo słabym stylu nie wygrywając meczu. Eliminacje przejdziemy i Boniek pewnie obwieści sukces, bo "gramy co dwa lata na wielkich turniejach". Pytanie w jakim to będzie w stylu, bo na ME ciężko się nie dostać. Ja tak jak zapowiedziałem pierwszy raz odkąd pamiętam świadomie rezygnuję
  • Odpowiedz
@VascoDeGamer: Tam byli sami rzemieślnicy czesto rezerwowi z przecietnych lig, przecietnych klubow. W Europie nikt ich nie kojarzył z pilki klubowej może poza Krzynowkiem czy Borucem. Tym bardziej należy się im i trenerowi szacunek za awans do Top 16 Euro.
  • Odpowiedz
@peetee: proszę nie mówić takich rzeczy. jaki start miał Probierz w Cracovii? chyba 90% ludzi w Polsce by go zwolniło, ale Filipiak na szczęście akurat się uparł i co jest teraz? Lech jest najwyraźniej tak przegniły, że trzeba czasu i cierpliwości, żeby to naprawić.
  • Odpowiedz