Wpis z mikrobloga

@rabarbarowyLis: W kawiarni raczej ciężko kogoś oszukać. W restauracji, pubach itp. jak ktoś jest wstawiony, to leją tańszy alkohol i później dzielą hajs albo nadwyżkę sprzedają innym klientom. Zanjomy w restauracji wyciąga 4500 razem z oszustwami.

Idź tam, gdzie lepiej płacą. Ale chyba lepiej do kawiarnio- restauracji, bo prędzej napiwki możesz dostawać.
@wypokowy-egzorcysta: No myślałem właśnie o pracy w kawiarni+ rozwijanie własnego hobby i próby dorabiania na nim. Po prostu byłem ciekaw jak tam wygląda z napiwkami. Wiadomo że kelnerzy w restauracjach potrafią mieć podwójną (jak nie więcej) dniówkę z samych napiwków w weekendy, ale tam wiem że potrafią mieć srogi zapieprz
@wypokowy-egzorcysta: w sumie to lubię klimaty postapo i tworzenie przedmiotów z nim związanych (stroje, przedmioty codziennego użytku) co w sumie można by skrócić do rękodzielo. Niestety niedawno dopiero odkryłem że właśnie to daje mi radość i potrzebuję czasu (i materiałów, choć wiele na szczęście mogę kupić za grosze czy znaleźć na ulicy) aby się z tym rozkręcić