Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem Mirki i Mirabelki, chce sobie kupic #epapierosy dzis mialem ciekawa rozmowe z nieznajomym i zachecilo mocno.
Tak czy inaczej, mial ta baterie/spod/baze od tesla punk, a gore od I just 3 i fajne duze chmury szly, chwalil to sobie a ja od dluzszego czasu poluje wlasnie na przyslowiowego e papierosa. Teraz siedze( na misie wc haha) i mysle co wybrac. Pomozecie? Zalezy mi naprawde na realnie duzych ,,dymkach”.
Dowiedzialem sie tez zeby brac premix+shot nikotynowy zamiast gotowcow. Wiem o co chodzi, ale chce zweryfikowac, czy tak jest- czy lepiej.
No i wszelkie info i opinie beda naprawde uszczesliwiajace! Pozdro!!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #liquidy #papierosy
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@vieniasn: a czemu ajdzast? Wizualnie bardziej podoba mi sie tesla, nie znam sie na temacie ale chce sie poznac stad moje pytania.
@Toczke: co do hajsu to do 300 akceptowalne jak najbardziej.
  • Odpowiedz
@themax: Możesz wziać Teslę na jednego aku + HG2 plus jakiś atomizer ale lekko te 300 przekroczysz. Ew z gotowych rozwiązań to Aegis Mini z Ceberusem, pasują do neigo grzałki z IJ3 i TFV8 baby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Toczke: aegis mini jest fajny. Mam go. Moim zdaniem wielką wada jest bateria. To trzyma żałośnie krótko, ale też bardzo krótko się ładuje. Super jest ta jego wytrzymałość. Używam go w samochodzie. Spadał mi już wieeeele razy i nic się nie działo. Nawet szkło całe
  • Odpowiedz
  • 0
@Toczke: a jaki atomizer polecasz? Rozumiem ze ta bateria wystarczajaca jest?
@Byku-z-Plastiku: troche nie kumam rda, ale mowia ze nie ma jako tako”pojemnosci” czyli co przez to rozumiec? Zbiornik otwarty to jest? Jestem blady w tym temacie to podrzucajcie jakies zdjecia i swoje zestawy zeby po krotce mi wytlumaczyc:)
  • Odpowiedz
@themax: wygląda to tak, że w rda jest tylko zagłębienie na watę i odrobinę płynu. Musisz więc w miarę często zakraplać grzałki bezpośrednio, chociaż ostatnio coraz popularniejsze są squonkery, czyli mody z wbudowaną butelką na płyn, którą można ściskać by wpuścić trochę płynu do atomizera.

Dlatego, że masz więcej miejsca na grzałkę, lepszy przepływ powietrza i grzałka jest bliżej ustnika, z reguły RDA daje większe chmury i lepszy smak niż atomizery
Byku-z-Plastiku - @themax: wygląda to tak, że w rda jest tylko zagłębienie na watę i ...

źródło: comment_4cm4QhxStWKi7kPanvgm7BrUxRisCwmC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@themax: muchachos jest całkiem smaczny. Ja bym się bał na pierwszy brać rta, teraz leci do mnie nunchaku rda i też będę się uczył. Zestaw bardzo fajny
  • Odpowiedz
  • 0
@vieniasn: super recenzja premixa, ciesze sie. Gorzej z tym rta, bo wiem, że nie polecane „nowym” ale zdecydowanie za słaba argumentacja haha @Toczke: pierwsze polecą te z zestawu. Może w wolnych chwilach będę coś próbował ukręcic. Zdolności manualne zawsze były. Tak czy inaczej będę się uczył. Na ile godzin pracy plus minus wytrzymuje przecietna grzalka?
  • Odpowiedz
@themax: O panie to zależy co zalejesz. Przy niektórych dwa dni i papa, a inne płyny potrafią wręcz zakonserwować grzałkę na długie tygodnie XD. Dodatkowo spróbuj Daintys Mango Jabłko z edymu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@themax: tez już to mam. Identyczny zestaw. Nawet kolory. Tesla świetna, nie ma zbędnych bajerów. Super czytelny ekran. Tylko to że nie da się jej wyłączyć jest dla mnie bez sensu
  • Odpowiedz