Wpis z mikrobloga

@chrystusie:
wkurza mnie to, że nie przyznasz się że jesteś biologicznie mężczyzną...
po prostu kłamstwo mnie denerwuje. Jestem tylko ciekaw powodów jakie tobą kierują...
Po co być mistrzem kłamstwa i tak się męczyć. Z rzuć z siebie ten ,,grzech".( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps oczywiście wybacz mi - nie mam wiary że to zrobisz
  • Odpowiedz
O co chodzi bo nie jestem w temacie, dlaczego tak dużo osób pisze że autorka to facet? ( _) Lubiłem ten challange ale zaczyna mnie to przerażać
  • Odpowiedz
@Wojujacy_Agnostyk: niestety nie mogę spełnić Twoich wyuzdanych pragnień, jestem biologicznie kobietą i kobietą się urodziłam :) to ze kilku Mirków wymyśliło sobie pomysł na obrażanie mnie i wyzywanie od trapow to nie znaczy ze masz we wszystko ślepo wierzyć :)
@karolwlodawa: kilku gości z tagu #przegryw wymyśliło ze jestem facetem XDD już nawet wymyślili ze miałam operacje biustu (jako wytłumaczenie mojego zdjęcia w bikini) oraz nawet
  • Odpowiedz
@karolwlodawa: https://www.instagram.com/kiro.jpg/?hl=pl
to jest jej instagram ludzie zaczęli wrzucać jej foty i pisać że trans bo jabko adama i pewne sprawy sylwetkowe.
dla mnie zastanawiające że napoczątu nie przyznawała sie że to jest ona więc coś mi tu śmierdzi. #!$%@? MAM NA DZIEJE ŻE NIE WYŚLE CYCUNI LUB CZEGOŚ INNEGO I BĘDZIE MI GŁUPIO ŻE JEDNAK TO DZIEWCZYNA. chyba bym wtedy poszedł odmówić koronkę ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Wojujacy_Agnostyk: przecież od początku challange mój instagram jest znany, ba, każde moje zdjęcie ma watermark z moja nazwa :) coś cię wyobraźnia poniosła, wejdź sobie na insta i zobacz ze mam nawet zdjęcia w stroju kąpielowym z plaży :)
  • Odpowiedz