Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kosti9191: ja #!$%@? xD
@Blahblahaa: może kup sobie interfejs focusrite solo? słuchawki audia technica mx40 czy jakoś tak są w porządku, z odsluchami nie miałem do czynienia ale zawsze możesz szukać yamah hs7 uzywek
  • Odpowiedz
Sprzęt na końcu. Najpierw skillsy @RitmoXL: no ale tak jest xd co z tego ze będziesz w studiu za milion dolarów jak nie będziesz miał doświadczenia ze bass się gryzie ze stopa. Znam ludzi co na cansach tworzyli piękne kawałki
  • Odpowiedz
@wybur: Idź opowiadać komuś innemu taki truizmy. Elo.

Chłopczki produkujące HH, trapy, dubstep albo rockowy szajs mnie nie interesują. A po twoim zdaniu i sposobie wypowiedzi bardzo łatwo jest wywnioskować, że jeden z tych stylów jest ci bliski.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RitmoXL: a co cię interesuje? xD uwielbiam takich pseudo producentów co pokazują swoją wyższość w necie a mix zamulony i sprasowany xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wybur: no ale #!$%@? potrzebne mu chociaż #!$%@? słuchawki żeby słyszeć cokolwiek, ma na głośnikach z laptopa komponować muzykę? XDD gość napisał budzetowo to budzetowo, nie napisał że zajmuje się produkcją od tygodnia a chce przeznaczyć 50k na studio
@RitmoXL: a weź #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@lanekrasz: no masz racje. Przepraszam:) ale jeżeli zaczyna produkcje od kupienia interfejsu to tez istnieje ryzyko ze mu to nie podejdzie i wyda kasę w błoto
  • Odpowiedz
@lanekrasz XD no ale gość z żaba w avku wie lepiej. Hahah Trzeba w siebie inwestować choćby dlatego, że kasa już zainwestowana motywuje do pracy. Łatwiej jest podrzucić pasję jak ma się tylko wersje piracką aplikacji niż faktycznie wartościowe oprogramowanie. Inna sprawa, że typy które tak pierdziela o skillu to zwykle przedstawiciele gatunkow jakie wymieniłem wyżej. W skrócie rzemieślnicy, co to trzeba gówno track za trackiem. Bo to taki jest właśnie
  • Odpowiedz
@RitmoXL: Siema ziom!
Ja mam płytę główną MSI za 170 z wbudowaną kartą dźwiękową. Do tego słuchawki JBL. Jest bas, jest dobrze słyszeć muzykę. Uważam że na takim sprzęcie da się ogarnąć spoko bit, i mix
  • Odpowiedz