Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: przecież to jakaś bieda jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chce robić gównoburzy ale po tych zachwytach nad Asseto Corsa myślałem że to wygląda dużo lepiej, bo w końcu #pcmasterrace i nawet zastanawiałem się nad kupnem w wersji na PS4, ale jak na razie jeśli chodzi o poziom dopracowania to Gran Turismo jest dwie klasy wyżej.
  • Odpowiedz
@hivonzooo Rozumiem, że w GTS samo wjeżdża i wyjeżdża do pit a Ty oglądasz w tym czasie filmowe ujęcia + możesz coś tam przez chwilę głową pomachać? Jak dla mnie to jest bieda. To raz.
Widziałeś w ogóle jak wyglądają pity w serii blancpain? Nie ma tam 30 osób do jednego koła tylko 2 osoby odkręca i zmienia 4 kola, czasem to robią szybko a czasem jak jest zmiana kierowców to nie
  • Odpowiedz
@TheSznikers: mój błąd, po prostu zobaczyłem Asseto Corsa i pomyślałem o wersji na PS4.
@mangolele: wiadomo że to w dalszym ciągu umowność, ale jednak poziom wykonania jest znacznie lepszy. Wolę to niż samochód przesuwany niewidzialną siłą. Po prostu widać że w GT bardziej się do tego przyłożyli.
  • Odpowiedz