Wpis z mikrobloga

@CzasPogardy: Na samej Prypeci są trzy Gymy i kilka pokestopów. Oczywiście Diabelski Młyn jest gymem tak samo jak i pod samą elektrownią Gym stoi. Niestety w samej Prypeci z zasięgiem jest różnie. Respi się w zasadzie to co u nas, nie zauważyłem jakiś innych pokemonów. Najwięcej Gymów i pokestopów jest w miasteczku Czarnobyl i obserwując tamtejsze gymy to pracownicy jak i uczestnicy wycieczek grają regularnie bo dość szybko mi gyma
  • Odpowiedz
@CzasPogardy: Kiedyś gymów i stopów było tam mniej ale co jakiś czas dodają nowe punkty dzięki czemu w samym Czarnobylu jest więcej pokestopów i gymów niż w moim mieście. Jak będę następnym razem to wrzucę info pod tagiem to powysyłam prezenty z Czarnobyla ;)
  • Odpowiedz
@adamdd: To zależy od dnia bo gdy padało to poki wisiały mi w gymie ponad 24h a w słoneczne dni to rano śniadanie w hotelu, obstawiam gym, jadę na Prypeć i po jakiś 3-4h dostaje powiadomienie, że gym został zbity. W Prypeci pewnie by dłużej wisiały bo w samym tygodniu mało wycieczek tam jeździ a te jednodniowe z Kijowa zaczynają wypady bardziej na weekendy i wtedy większa szansa, że znajdzie
  • Odpowiedz