Wpis z mikrobloga

Informacja nieprawdziwa (polecam zgłosić) - dodający (zielonka @tsmi ) pisze, że ten człowiek jest Demokratą - a jak byk wszędzie jest napisane, że startuje jako kandydat niezależny. Nie jest on członkiem partii Demokratycznej.

https://en.wikipedia.org/wiki/Nathan_Larson_(politician)

Gdy mu się na to zwraca uwagę twierdzi, że gubernator Virginii, który jest demokratą osobiście przywrócił mu prawo do startowania w wyborach. Zapomina tylko, że przywrócenie dotyczyły wszystkich byłych przestępców w Wirginii i nie miało w żaden sposób charakteru "osobistego".

https://en.wikipedia.org/wiki/Felony_disenfranchisement_in_Virginia

@Moderacja

https://www.wykop.pl/link/4838313/he-s-pro-incest-pedophilia-and-rape-he-s-also-running-for-congress-from/

#neuropa #urojeniaprawakoidalne #polityka
  • 7
@rzep: Ten użyszkodnik @tsmi chyba przedawkował wykop. W pierwszej linijce tej strony jest napisane

He believes in instituting a patriarchal system, with women under the authority of men; he supports abolishing age restrictions for marriage and laws against marital rape; he believes that white supremacy is a "system that works," that Hitler was a "good thing for Germany," and that incest should be legalized, at least in the context of
pisze, że ten człowiek jest Demokratą - a jak byk wszędzie jest napisane, że startuje jako kandydat niezależny. Nie jest on członkiem partii Demokratycznej.


@rzep: nigdzie nie napisał, że jest członkiem partii Demokratycznej. Napisał że jest demokratą, czyli zwolennikiem demokracji.
nigdzie nie napisał, że jest członkiem partii Demokratycznej. Napisał że jest demokratą, czyli zwolennikiem demokracji.


@L3stko: Po co tak ordynarnie manipulujesz? W USA masz 2 partie - Republikanów i Demokratów. Skojarzenie jest jasne.

Jaki niby jest sens pisania o nim "demokrata" w kontekście "zwolennika demokracji"? Kiedy niby potocznie kogoś tak opisujesz? Szczególnie, że jego poglądy dalekie są od demokratycznych - np. uważa, że kobiety należy traktować jako własność.
Po co tak ordynarnie manipulujesz?


@rzep: nie manipuluję. Napisałem szczerą prawdę.

W USA masz 2 partie - Republikanów i Demokratów. Skojarzenie jest jasne.


Nieprawda, jest więcej partii. Dwie są najbardziej znane, ale równie znane są np. Partia Zielonych, Libertariańska...

Odniosłem się jedynie do twojego wpisu, @tsmi nigdzie nie napisał o członkostwie partii Demokratycznej.
Odniosłem się jedynie do twojego wpisu, @tsmi nigdzie nie napisał o członkostwie partii Demokratycznej.


@L3stko: Napisał "Demokrata". Powtórzę - kto niby tak pisze potocznie o kimkolwiek w polskim języku?

Zresztą twoje kłamstwa ma krótkie nogi, bo chwilę później w komentarzach po zwróceniu uwagi, że nie jest demokratą, zaczyna się bronić i sugerować jego powiązania z partią demokratyczną.
Napisał "Demokrata". Powtórzę - kto niby tak pisze potocznie o kimkolwiek w polskim języku?


@rzep: każdy normalny człowiek pisze demokrata, monarchista etc.

Zresztą twoje kłamstwa ma krótkie nogi, bo chwilę później w komentarzach po zwróceniu uwagi, że nie jest demokratą, zaczyna się bronić i sugerować jego powiązania z partią demokratyczną.


Wypraszam sobie imputowanie mi kłamstw. Nie czytałem komentarzy, przeczytałem tytuł i opis znaleziska i odniosłem się do tego. Przyczepiłeś się słowa
każdy normalny człowiek pisze demokrata, monarchista etc.


@L3stko: Nie, nikt normalny nie pisze tego w tym kontekście.

Wypraszam sobie imputowanie mi kłamstw. Nie czytałem komentarzy, przeczytałem tytuł i opis znaleziska i odniosłem się do tego. Przyczepiłeś się słowa Demokrata i powtarzasz je z wielkiej litery jakoby miało to świadczyć o jego przynależności partyjnej, szkoda że nie zauważyłeś że w tytule znaleziska wielka litera jest, bo jest to początek zdania. (