Wpis z mikrobloga

@MojeTrzecieKonto: Gold ammo - za kredyty. Czołgi premium do zdobycia dla każdego z programu rekrutacyjnego, lub maratonów, lub linii frontu... Jest coś co ci daje przewagę w bitwie jeśli płacisz? Wszystko możesz mieć za kredyty, albo więcej bitew.
@MojeTrzecieKonto: Da rade rzeczywiście zarobić na pierwsze czołgi nawet 9 czy 10 poziomu, jednak to co inni wyżej piszą nie do końca jest prawdą. Misje rzeczywiście dają boost kredytowy, jednak są jednorazowe. "Czołgi premium się wylewają" to zupełny bullshit. Polecam na twitch obejrzeć jak na koncie f2p Quickybaby (unicum) się trudził, żeby zdobyć premke z ostatniego maratonu, jeśli to jest 'wylewanie się czołgów premum " to ja dziękuję. Podsumowując - tak,
@KebabZostrymSosem: Ja nie mówiłem, że sie nie da zdobyć premek za free, ale jest to okupione wielkim wkładem czasowym zazwyczaj. Przywołany przeze mnie streamer z 3300 wn8 robił ostatni maraton przez 55 godzin, ja jestem cienkim graczem z ok 1200 wn8 i 52wr i przeznaczając około 20h tygodniowo, co nie jest małą ilością zrobiłem ledwo 6 z 10 rund. Także albo ktoś naprawdę zadedykuje sporo czasu i chęci (często takie maratony
@KebabZostrymSosem: to były wyjątki, których zapewne już nie będzie, podobnie jak ktoś może powiedzieć, że można było dostać t34 za darmo, co również jest prawdą, ale to było jednostkowe. Moim zdaniem WG będzie szło w kierunku takim jak obecnie - proste zadania, ale bardzo czasochłonne, a potem rabacik na czołg z pakietami, żeby statystycznie średni user musiał zapłacić tyle prawie co za normalną premke bez obniżek, ale żeby czuł, że kupuje