Wpis z mikrobloga

@kapitan_kielon nie wiem. Mi nie honorowali uprawnień na wózki i suwnice. Musiałem zdawać testy i robić od początku. Te europejskie idzie tłumaczyć i będą akceptowane, ale nie opłaca sie. Za darmo pracodawcy robi i co roku masz testy i przedłużenie na kolejny rok.
@mateusz_k: Rozumiem, a powiedz mi jeszcze czy posiadając fach w ręku, ale nie posiadając uprawnień i nie znając języka idzie znaleźć robotę za więcej niż te 20k CZK? Chodzi mi o umiejętności operatora-mechanika maszyn, spawacza itp.
Problem w tym, że wszystkiego co umiem nauczyłem się sam bez żadnych kursów, a z "pustym" CV to chyba tylko na magazyn czy produkcje można aplikować.
I gdzie szukać, bo w sumie tylko na olx
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateusz_k:
Chcę kupić części do auta od Czeszki, napisałem w translatorze. Da się zrozumieć?

Dobrý den, mám zájem o tepelné štíty (všechny) a případně o kryt ventilu.Chtěl bych znát ceny uvedených položek.

Sorry, jeśli zwracam dolne plecy :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateusz_k:

Dzień dobry, piszę w odpowiedzi na ogłoszenie z Bazoš.cz. Interesują mnie osłony termiczne układu wydechowego oraz pokrywa zaworów silnika Fiata Barchetta. Chciałbym poznać ceny tych przedmiotów. Pozdrawiam


O jakim translatorze mówisz? Bo trochę ich jest :p