Wpis z mikrobloga

Jak dobrze wiecie, albo teraz się dowiecie wysyłam Wam przypomnienia przed każdą relacją F1 w Eleven Sports, jeśli plusujecie moje wpisy.

Robię to dla naszej społeczności, w związku z tym prosiłbym każdego z Was o odpowiedź na poniższe pytanie.

***
Poza tym, jeśli będziecie zainteresowani i jeśli znajdę czas na aktywność tutaj. Będę mógł wysyłać takie same przypomnienia przed sesjami treningowymi, kwalifikacjami i wyścigiem, ale także przed magazynem GP Continental.

Dajcie znać co o tym sądzicie.

Ile minut przed rozpoczęciem relacji na żywo mam Was wołać?

  • 5 minut 3.6% (5)
  • 10 minut - jak dotychczas 54.0% (75)
  • 15 minut 13.7% (19)
  • 20 minut 2.2% (3)
  • 30 minut 12.9% (18)
  • godzina 13.7% (19)

Oddanych głosów: 139

  • 16
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@KOXsu Gdybym dostawał za to pieniądze, to powiedziałbym Wam o tym.

Miałem dość powtarzających się pytań typu "kiedy eleven F1?" w czasie tegorocznych testów w Barcelonie. Dlatego postanowiłem dołożyć swoją cegiełkę do tej społeczności i zrobić coś pożytecznego.
  • Odpowiedz
dobra nie bede wiecej mackowal... jestes porzadny gosciu.

ps.. co jesli zapomnisz o przypomnieniu?będziemy mogli Ci jakas kare wymyślić?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KOXsu: Wymyślić możecie, ale nigdy nie będziecie musieli jej zastosować ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zawsze będzie informacja, jeśli nie będę mógł wysłać przypomnienia.

Już teraz podczas Grand Prix Australii (jutro będzie jeszcze jeden długi wpis organizacyjny) sam nie będę mógł oglądać, więc nie wyślę Wam przypomnienia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@thePiter Pamiętam. Przed Eleven F1 też będę wołał jak dotychczas, tylko zapomniałem napisać :)

Dzisiaj będzie jeszcze wpis ze sprawami organizacyjnymi przed sezonem 2019. Podam w nim relacje F1 przed, którymi wyślę Wam przypomnienia.
  • Odpowiedz