Wpis z mikrobloga

#fut #fifa19
Jesli ktoś chce talisce to kartomania wyszła z super inicjatywa

Rozpoczynamy ogólnofifową akcję odblokowywania karnawałowej karty Talisci! Zachęcam wszystkich do tej zmasowanej kooperacji i pomaganiu sobie nawzajem, albowiem cel jest szczytny! Poniżej przedstawiam warunki tej akcji, do których każdy biorący w niej udział musi się dostosować w celu szybkiego i bezproblemowego zdobycia Brazylijczyka:

▶️ Startujemy dziś o 23:30 na wszystkich platformach,
▶️ By się wyróżniać i łatwo znajdować w matchmakingu pojedynczych meczów online ustawiamy nazwę składu "RzeznicyTalisca", DOWOLNY herb klubu z Ekstraklasy oraz niepodległościowe i granatowe, określane jako "TOTW" stroje widoczne na zdjęciu,
▶️ Gospodarz meczu po pierwszym gwizdku zaczyna od środka i strzela sobie samobója, po czym wychodzi z meczu w jak najkrótszym czasie, by nie przedłużać. To bezwzględny warunek, host musi przegrać, by zaliczono zwycięstwo gościowi,
▶️ Nie trollujemy, bo nikt nie ma czasu i ochoty na sabotaż.

To chyba tyle, mam nadzieję, że każdemu z nas uda się zdobyć tę kartę w jakąś godzinę. Zostawcie (y), skomentujcie, poinformujcie znajomych, bo im będzie nas więcej, tym szybciej sobie z tym poradzimy. Do wieczora!
  • 33
@adelek192: 20 minut prób i co? Jako gospodarz trafiłem na czterech ziutków z taką nazwą i się oczywiście rozłączyli. Ja dałem wygrać 5 osobom (pomimo że albo ustawili złe stroje albo mieli niedokładną nazwę). Na dodatek goście nie przewijają cieszynek - co za tragiczne społeczeństwo.