Wpis z mikrobloga

@DurzyPszypau: Melduje się na posterunku. I oświadczam że nie jestem żadym multi. Poprostu nie czuję potrzeby na przekrzykiwanie się w komentarzach. Za stary chyba już jestem żeby wojny forumowe mnie bawiły. Zresztą komu i z czego ja się tłumaczę...

Najwyraźniej nawet siedząc sobie cichutko można zostać bohaterem jakichś teorii spiskowych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@DurzyPszypau: takich kont są setki, Stary. Nie przejmuj się, cały Internet tak wygląda. Co drugi to agent, a kilku zwykłych gości myśli, że tu jest jakaś wolność opinii, dzięki czemu łatwiej chwyta manipulację. Proste jak drut.
  • Odpowiedz
@DurzyPszypau: aha, a pedalstwo jest obleśne. Zresztą - afiszowanie się z seksualnością gdziekolwiek jest obleśne i cała ta indoktrynacja seksualna jest obleśna. To są sprawy, o których rozmawia się w domu. Einstein nie był edukowany seksualnie. Maria Skłodowska - Curie też nie. Ja również podziękuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu: Mam tutaj konto "jakiś" czas. Czasem coś wykopię bo mi się podoba, trafia w gusta. Czasem tylko po to by zapamiętać znalezisko z telefonu a potem doczytać na pc. Nawet jeśli okazuje się słabe nigdy nie usuwam wykopu bo nie czuje takiej potrzeby. Myślę że często to tak działa.
  • Odpowiedz
@Trashq:
Neuropa to siły dobra desperacko walczące z zalewającą Wypok falą zła. Ostatnia skała rozsądku w morzu głupoty. Legenda obrosła tysiącem mitów i milionem kłamstw. To bohaterowie, na których Wypok nie zasługuje, ale których potrzebuje. Neuropa to łopata w ciemności, strażnik na murach wykopaliska, ogień, który odpędza globalne oziębienie, światło, które rozpędza mroki niewiedzy, róg, który budzi śpiących do zakopywania, tarcza, która osłania Wypok. Jeśli masz problem, jeśli moderacja nie
y.....m - @Trashq:
 Neuropa to siły dobra desperacko walczące z zalewającą Wypok fal...

źródło: comment_q4tKNSuxRRJQQVO08KwmTLawu8Kq7tbg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz