Wpis z mikrobloga

@Twinkle: Wow. Sama chciałabym, ale wciąż mam za krótkie (nie, nie ostrzygnę się na jeża ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Miło jest widzieć, jak coraz więcej dziewczyn się na to decyduje (przynajmniej tak jest w moim otoczeniu) ()
  • Odpowiedz
@Twinkle: Ooo, to jeszcze większy szacunek. Ja w sumie to mogłabym wcześniej oddać, ale niestety były rozjaśniane i farbowane na końcówkach, więc musiałam poczekać nie tylko, aż będą dobrej długości, ale też aby ściąć te jaśniejsze (,)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@tytanos: Głupi to jesteś ty przekładając czyjś wygląd ponad czyjeś dobro.

@Dellarie: Dokąd już masz? Jak masz ścięte równo to długość do talii gwarantuje Ci włosy mniej-więcej do barków. Ja mam akurat po 4-5 do 15 cm teraz.
  • Odpowiedz
@Twinkle: ile ty masz teraz lat? Będziesz musiała czekać z 1,5 roku by ci włosy odrosły. W międzyczasie mogłabyś uwodzić chadów, którzy mogli by ci zbombardować macicę. Masz przecież czas do trzydziestki!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@tytanos: Mam już swojego chada od dawna i jemu się podoba. Bardzo mocno mnie #!$%@? to, co myśli na ten temat przegryw z wykopu. Zwłaszcza, że nawet nie widzi jakie mam teraz włosy.
  • Odpowiedz
@Twinkle: Do łopatek i niestety raz nie przemyślałam wizyty u fryzjerki - mam trochę wycieniowane z przodu. Te akurat sięgają gdzieś poniżej obojczyka. Ale z każdym miesiącem jestem coraz bliżej celu (ʘʘ) Chciałabym mieć przecięte gdzieś kilka cm poniżej podbródka, więc nie muszę długo zapuszczać - ale poczekam jeszcze trochę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dellarie: To takie akurat będą, możesz oddać tylko część.

@Niebadzlosiem: H5.

@Sam_w_domu: No tak, bo to straszne, że pół roku będę chodzić z krótszymi włosami.

@pingwinowa: Trzeba, ale fryzjerka w momencie jak siedziałam 15 minut pod lampą z odżywką już po ścięciu to musiała kończyć innej koloryzację. Zaplotła jak rozmawiałyśmy po ścięciu. :)
  • Odpowiedz
@Twinkle wedlug mnie jak najbardziej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To tak jakbys gosciowi z fetyszem nog pokazala zdjecie amputowanych nog "na biedne dzieci". Znienawidzilby Cie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz