Wpis z mikrobloga

#korepetycje
Rozwiązujemy z uczennicą sprawdzian, którego zdjęcie miała na telefonie. Czytamy razem polecenie z ekranu i nagle przychodzi wiadomość z messengera od (chyba) jej chłopaka: "Ale cię będę dzisiaj po pupci klepał".

Dawno nie widziałam, żeby ktoś spalił takiego buraka xDDD
#rozowepaski #heheszki
  • 85
  • Odpowiedz
@emilkos8: dlatego wlasnie trigerują mnie ludzie korzystający z urządzeń na pałę, na ślepo - jak wyjęli z pudełka tak używają - porejestrowani na każdy bloatware jaki producent wrzucił żeby tylko przejść dalej, wszystkie gówna od operatora #!$%@? na pulpit, wszystkie opcje domyślnie - przecież powiadomienia z nagłówkami można schować/wyłaczyć/ustalić zasady wyświetlania. Zdjecia z geotagami lądujące z automatu w publicznej galerii na koncie online, pierdylion powiadomień z każdego wspomnianego szajsu od
  • Odpowiedz
@emilkos8: kiedyś jechałem uberem, kierowca rozwinął messengera z wiadomością od (chyba) swojej dziewczyny z nudesem. XD Aż kierownicą zawahał tak szybko zwijał dymek.
  • Odpowiedz
@emilkos8 Śmieszne ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja pracuje w żłobku jako opiekunka i miałam taką sytuacje, że rozbierałam dzieci i przebierałam do spania. W grupie jest taki Witek ( czaruś ), obok niego na nocniczkach siedziały dwie gołe dziewczynki, gdy wstały to zaczął po kolei podchodzić po ich pup i je sobie porównywać, mając przy tym zboczony wyraz twarzy. Koleżanki uważały, że to dziecięca ciekawość ale ja
  • Odpowiedz
@emilkos8: mialem wieksza wtope ( ͡° ͜ʖ ͡°) bylem w internacie, mialem cos kolo 17 lat, wychowawca grupy poprosil mnie bym z telefonem przyszedl i frekwencje pokazal bo doszly go sluchy ze zamiast byc w szkole to z kolega w maku siedzialem. To poszedlem i mu pokazuje. Pisalem wczesniej z dziewczyna, ona 7 lat starsza ode mnie ( ͡ ͜ʖ ͡),
  • Odpowiedz