Wpis z mikrobloga

@GrammarNazi: widocznie płaci dobrze, skoro są osoby których jedynym zajęciem jest spamowanie homopropagandą 24h na dobę. A kase dostajesz standardowo - zakładasz fundacje "walczącą" o "równość" i sponsorzy się znajdą. Nie kłam, że nie zdajesz sobie z tego sprawy.
  • Odpowiedz
  • 4
@kierownik_internetu XDDDD Wy serio wierzycie w spisek xD
No ale skoro wierzycie też że niewidzialny bóg ocenia was i patrzy czy palujecie wiplera, to czemu mielibyście nie uwierzyć w niewidzialne macki Sorosa i tajny plan zniszczenia katolicyzmu (chociaż nawet nie przychodzi mi do głowy po #!$%@? miałby to robić xD) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 3
@kierownik_internetu Cały wywód Korwina jest formalnie błędny. Już nawet pominę to, że homoseksualiści trafiali do obozów koncentracyjnych. No ale zapomniałem, że Korwin, taki znawca historii, twierdzi też, że Hitler o obozach nie wiedział ))¯_(ツ)_/¯ A zło tego świata polega na waleniu konia i seksie, inaczej by ludzie się buntowali, a tak to im się nie chce. Ja #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: nie denerwuj się bo Ci się styki przepalają a można na spokojnie. Korwin powiedział o jakiejś fantazji, wymyślił postać? Czy jednak przywołał postać historyczną? Jak leży biały obrus na stole i Korwin powie "to jest biały obrus" to też zareagujesz "xD nie chce mi się wierzyć, że nadal są ludzie, którzy go biorą na serio"?
  • Odpowiedz