Wpis z mikrobloga

Witam. Natomiast drugą marką samochodów, która odpada (w drugiej części) jest marka Citroen, który miał 35.55% głosów i zajmuje on 9. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą markę samochodów!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Natomiast drugą marką samochodów, która odpada (w drugiej częśc...

źródło: comment_HGfm2RBTj7d36qDV2dLux1oSNEqn9V1V.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszą marke samochodu:

  • Mazda 6.7% (127)
  • Hyundai 11.8% (225)
  • Nissan 5.9% (113)
  • Audi 8.9% (169)
  • Seat 17.2% (329)
  • Honda 5.8% (111)
  • Volvo 1.8% (35)
  • Peugeot 41.9% (800)

Oddanych głosów: 1909

  • 51
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Pug dopiero co wydał 508 nad którym wielu się spuszczało, teraz nowy 208 który też wzbudza zachwyt, ale i tak wykopowi specjaliści wiedzą NAJLEPIEJ xD.

Dla mnie Nissan, marka absolutnie bez przyszłości, rozwalona przez ichnie związki zawodowe.
  • Odpowiedz
@Iskaryota pug spoko ostatnio jak byłem w ASO (z salonem) robić serwis partnera, to widziałem 508 no śliczny, tak samo jak reszta nowych modeli natomiast ja zagłosowałem na Seata, no to jest po prostu vw ale stylistycznie to chyba nawet jeszcze gorszy
  • Odpowiedz
@bazylo co do Mazdy to moim zdaniem powinna znaleźć się przynajmniej w pierwszej trójce, ich benzynowe silniki są po prostu świetne, skyactive, wankle ( tak wiem "psują się" jak ktoś nie umie o nie dbać), teraz prawie 200 konny silnik który ma debiutować w nowej trójce i działać "jak diesel", do tego legendarna seria mx-5 a ponadto jednak Mazdy na tle konkurencji wyglądają na prawdę świetnie
  • Odpowiedz